Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok is van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is van olyan, hogy vágytok társra, de nem találsz megfelelő fiút?

Figyelt kérdés

Én már nagyon rég óta ezt érzem. Sosem volt még barátnőm sajnos, pedig már huszon éves vagyok. De már egyre jobban hiányzik. Rossz, hogy nincs akit szeressek, meg akivel mehetnék ide oda.

Nálatok is van ilyen?


Üdv.


2018. szept. 10. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen, de kezdem elfogadni, hogy soha nem lesz olyan személy tartósan az életemben aki szeretne és akiben megbízhatok. Ennek főként én vagyok az oka és a rossz dolgaim, de sajnos ez van.


Azt szokták mondani, hogy feladni nem szabad.

2018. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es:

Ha tudod, hogy főként te vagy az oka, akkor miért nem változtatsz ezeken a rossz dolgokon? ;) F

2018. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fiú (25) ***** válasza:
sziasztok én fiú vagyok... de nálam ugyan eza szitu... pedig mindig kedves voltam és vagyok más lányokkal... vajon mit csinálok rosszul?
2018. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a lányoknál nincs ilyen probléma... De jó Nektek!
2018. szept. 11. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
De van. Néha elszomorodom emiatt, aztán rájövök, hogy lehet jobb is ,hogy nincs barátom .
2019. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!