Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért van az, hogyha bejön nektek egy pasi, mogorvák, flegmák vagytok vele?

Figyelt kérdés

A józan paraszti észjárással ez igencsak szembemegy. Biztos láttátok már ezt a képet:


[link]


Vagy ez csak egy konkrét nőtípusra jellemző? Mi van emögött?



2018. szept. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Az értelmes, felnőtt nők nem így működnek, maximum a tinik.
2018. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha bejön valaki, akkor ezt jelzem felé és megteszem a továbbiakhoz szükséges kezdő lépéseket.

Szerintem ez csak bizonyos nőkre jellemző, akik játsszák az elérhetetlen jégkirálynőt, mindenféle próbák elé állítva a férfit, hogy az bizonyítsa a rátermettségét, majd ők lesznek azok, akik sírnak, hogy miért nem találnak párt, és miért csak olyanok közelednek, akik nekik nem tetszenek. Hát ez van, mindenki másképp csinálja. Nem tudom, mi van emögött. Gondolom valami beléjük nevelt mánia, hogy márpedig a férfi feladata kezdeményezni és nyomulni, és az igazi nő pedig kéreti magát és mittudomén.

2018. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy rosszabb hangulata van, vagy helyre akar téged billenteni, hogy a magas paciról a földre érj.

De ez amit itt linkeltél, inkább elzárkózást mutat a másik fél felé. Eddig, és nem tovább.

2018. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heh... ez a kép emlékeztet arra, ahogy megismerkedtünk az első párommal... nosztalgikus. :)

Csak én nem tudtam komoly arcot vágni, így vigyrogtam, kuncogtam mint a tejbetök.

A 1,5 órás vonatútból kellett 1 óra oda-vissza szemezés (lásd:kép) mire odamentem hozzá végül.

Nagyon esetlen voltam, és nem azért néztem mert cuki csak mert érdekesnek találtam. Minden esetre sokat vonatoztunk együtt aminek járás lett a vége.


De ezt a játékot férfiak is játszák ám velünk! Én egyiket sem gondolom ezért fatökűnek???

2018. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem aki így viselkedik, az lelkileg igazából nem nőtt még ki a kamaszkorból. (A helyzet az, hogy ez az időszak pl. nálam is extrém hosszú ideig tartott.)
2018. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!