Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan férfinak, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinak, akinek karikás fekete a szeme alja, ragyás az arca, amit szétkapar, mennyi az esélye hogy bejön egy nőnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 13:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
14.77%
2018. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem szégyen kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz menni. Karikás szem meg nem sok embert érdekel.
2018. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nem tudom,lehet nemérdekli az embereket a karikás fekete szem alj,sőt lehet szeretik a nők a drogosnak tűnő arcot

11 éves korom óta ragyás vagyok,használtam mindenféle szert,a kozmetikus se csinál mást

2018. szept. 11. 13:21
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Bőrgyógyász...???

Ez nem hangzik túl egészségesnek.

2018. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
kb 11 éves korom óta ilyen a szemem,nem tudtam aludni mert a suliba kiközösítettek szétvertek,most már aludhatok 100 órát is,ilyen marad,elvan vékonyodva ott a bőr
2018. szept. 11. 13:26
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ milyen nőnek...
2018. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
szerintem joggal okolom az embereket a sorsomért,bár itt a kérdezőket szokták hibáztatni
2018. szept. 11. 13:36
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Persze, de ne olyanokat okolj, akik nem ártottak neked.

Sok embert bántanak az iskolában, engem is szekáltak, vertek, barátaim nagy részét is, rengeteg az undorító ember. Ha nekem ennyire durva bőrproblémám lenne jó ideig sz..rnék a nőkre és próbálnám agyilag is rendbe tetetni magam, és elmenni akár az ezredik bőrgyógyászhoz. Nem okoskodni akarok.

2018. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha így adod elő magad akkor kb 0, hogy beszélsz magadról?? Ha te nem fogadod el/szereted magad akkor más, hogy szeressen? Ez a régen szértvertek s bántottak, ezeken túl kell lépni, semmi jóra nem vezet ha sajnálod s utálod magad s másokat.
2018. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Aztán ha "joggal okolod az embereket" attól neked mennyivel lesz jobb? Semennyivel. És azt ki mondta hogy kapard szét az arcod? Mert pont nem mindegy hogy egy kozmetikus steril kendővel nyom ki egy ragyát vagy te kapirgálod a retkes körmöddel. Étkezésed is közrejátszhat amúgy.
2018. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!