Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan férfinak, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinak, akinek karikás fekete a szeme alja, ragyás az arca, amit szétkapar, mennyi az esélye hogy bejön egy nőnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 13:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nyilván nem érek el vele semmit ha okolom az embereket,de ez tény,hogy ők tehetnek róla,most lehet mondani hogy az a múlt,de a múlt formálja a jelent
2018. szept. 11. 13:48
 12/26 A kérdező kommentje:
aki az iskolába gyengébbeket ver,az felnőtt korába se lesz jobb ember,max színészkedik,mégis....ők kellenek a nőknek,nekik van jó munkahelyük
2018. szept. 11. 13:49
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem tudom, engem akik vertek általánosban, azok mostanra lepukkant segédmunkások, sárga szemfehérjével, dagadó májjal, ápolatlanul, dizájnerdrogokon senyvedve, a kutyának se kellenek. Drága nagypapám különb formában van náluk, pedig ők csak 25 évesek kb. Akkoriban meg ők voltak a menőmanók.


Mindegy, én a helyedben elmennék az akárhányadik bőrgyógyászhoz is. A karika egy dolog, de a ragyák szétkaparása nem épp normális. Nekem a homlokom volt iszonyatosan pattanásos, kb 5 percembe került, a bőrgyógyász írt fel valami krémet, tök szépen rendbe tette, most elég csak teafaolajos arclemosó + tonik minden nap, plusz heti kétszer fehéragyagos maszk, egész jól rendbe jött.

2018. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
mi a különbség hogy a bőrgyógyász által ki írt krémet használom vagy amit a háziorvosom ír ki?jó,az áruk biztos nem ugyanannyi
2018. szept. 11. 13:57
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14

A bőrgyógyász kicsit jobban ért ezekhez.

2018. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy pattanásos az arcod pont senkinek sem a hibája.


Ne ringasd bele nagyon magad abba, hogy a sorsodért mások a felelősek, mert ez nem igaz. Ami történt megtörtént azon nem lehet változtatni, de ha mindig másokat okolsz akkor nem viszed majd túl sokra.

2018. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
de,a sulit is miattuk hagytam ott,ezzel el is dőlt a jövőm
2018. szept. 11. 14:00
 18/26 A kérdező kommentje:
ilyen fejjel eleve hogy mennyek bárhova?
2018. szept. 11. 14:04
 19/26 anonim ***** válasza:

Engem is bántottak annó a suliban, de rég nem sajnáltatom magam, nem másokat okolok a sorsomért, ismertem meg azóta rendes embereket is, többnyire engem is jófejnek s rendesnek tartanak ők.

A mostani életemmel foglalkozom, lesz*rom azokat, akik régebb bántottak.

Most is bántanak jelegleg? Vagy mi a baj?

2018. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem... azzal dől el a jövőd, hogy ahelyett, hogy átmennél egy másik suliba vagy csinálnál valami olyat ami előrevisz inkább beleülsz a pocsolyába és sóhajtozol, hogy bizony te mások áldozata vagy. Kényelmesnek éppen nagyon kényelmes, csak ahogy írtam, ezzel sokra nem mész.
2018. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!