Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy a bőven átlag alatti kinézettel rendelkező pasinak csakis a saját hibája miatt nincs barátnője?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 15:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
14%
Áldozathibáztatás, Kérdező. Egyszerűbb mindent ráfogni és bedumálni egymásnak, mint önkritikát gyakorolni és beismerni, hogy bizony, a nők is vastagon sárosak ezügyben. Már azzal se hajlandóak szembenézni, hogy ha övék a döntés joga, akkor a balhét is ők viszik el.
2018. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

bőven átlag alatti férfiaknak is szokott lenni barátnője, csak sokszor azok is bőven átlag alattiak. már nem azért, de cigány putriknak is van nője, hajléktalan is felszedi a másik hajléktalan nőt. :D

persze ha neked csinos, szép lány kell, akkor az szívás.

mindenesetre a nőket se hibáztathatod, ha olyan ronda vagy, hogy rád se tud nézni. ha neked meg szép nő kell, akkor pláne.

hibáztasd a természetet. egyedül az tehet a kinézetedről.

esetleg legyen normális hajad, ruháid, ha valami bőrbetegséged van, akkor menj orvoshoz, fogorvoshoz ha rohad a fogad, és máris nem leszel gusztustalan, max csúnya, de mindennel együtt talán még átlagos is (csúnyaságodtól függően).

2018. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Próbálj meg nem egybites módban gondolkodni.


>csakis a saját hibája


Ezt senki sem mondja. Azt mondjuk, hogy csakis az ő >felelőssége<, ha úgy dönt, hogy nem is keres párt és kivonja magát az egész rendszerből, és másokat okol közben.

2018. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

stylist bmeg, szóval mégiscsak kirakatbábunak kell lennem, hogy méltó legyek egy nő figyelmére? A személyiségem meg cseszhetem, amíg nincs rajtam X forint értékű Társadalmilag Elfogadott Ruha?


Gyengébbek kedvéért: nem a koszos, szakadt ruhák a másik opció, hanem az egyszerűbb stílusúak. Nem az instagram-macák a cél, hanem bármelyik hétköznapi lány. És nem várok el semmi olyat, amit én ne tudnék nyújtani, pl nem érdekel egy lány öltözködése, amíg nem extrém (nekem sem extrém).

2018. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Maradjunk a realitás talaján, ha valakinek az arc formája ronda, az vágathat akármilyen frizurát, vehet fel akármilyen ruhát, edzhet is akárhogy, nem lesz előrébb. Felvesz egy jóképű ugyan olyan ruhát, már is ő kell a nőknek. Amugy is, ha csak egy farmer,polo kombó van rajta, még ha kínai is. Edzés, manapság elég sokan edzenek, köztük sok a jóképű, nyílván azt fogja választani a nő. Annak idején edzettem én is, páran megjegyezték, hogy látszik, hogy foglalkozom magammal, aztán ennyi. Semmit nem dobott az ismerkedés terén.
2018. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
#13, ha nem is keres párt, miért okolna bárkit is? Neki jó egyedül, nem? Kicsit ellentmondasz magadnak.
2018. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%

#14:


"A személyiségem meg cseszhetem, amíg nincs rajtam X forint értékű Társadalmilag Elfogadott Ruha?"


Árulja már el valaki, bárki, aki ezzel jön, hogy ugyan mik azok a kivételes, csodálatos személyiségjegyek, amitől megfosztják magukat azok a nagyon felszínes nők?

2018. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Maradjunk a realitás talaján, ha valakinek az arc formája ronda, az vágathat akármilyen frizurát, vehet fel akármilyen ruhát, edzhet is akárhogy, nem lesz előrébb."


Nem igaz. Ha személyre szólóan előnyös fazont választ, akkor nagyon sokkal előrébb lesz.

Ja, és még valami, amiről sokan elfeledkeznek. Nemcsak az arc számít, hanem a mimika és az úgynevezett alap arckifejezés is. (Utóbbi mindenkinek van.) A mimikából rengeteg leszűrhető az illető érzelmi és általános ingelligenciaszintjéről.

2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

# 17: nem is feltétlenül kivételes, elég ha egy átlagos vagy annál kicsit jobb személyiségről van szó. Ha a kedves nők a belső értékek fontosságának hangsúlyozása mellett végül kikötnek egy jókülsejű, ám belsőre gané ember oldalán, akkor joggal ráncolhatja az ember a homlokát?

Pláne, amilyen sztorik szoktak menni arról, hogy milyen semmirekellő figurákkal hoz össze titeket a sors... hogy ti "csak egy normális" férfit akartok, de mit szóljon az ember, ha a külseje, öltözködése miatt ignoráljátok, miközben megvannak benne olyan tulajdonságok, hogy felelősségtudat, humor, hűség, intelligencia, kompromisszumkészség, segítőkészség, gyakorlatiasság, bármiről való beszélgetés képessége, meg ilyenek. Amiket gyakran emlegetnek, hogy kellenek.

2018. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"elég ha egy átlagos vagy annál kicsit jobb személyiségről van szó"


Mármint kinek elég?


"Pláne, amilyen sztorik szoktak menni arról, hogy milyen semmirekellő figurákkal hoz össze titeket a sors"


Engem biztos, hogy nem. Túl jó megfigyelő vagyok én ahhoz.

2018. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!