Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, saját tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, saját tapasztalat alapján 10-ből átlag hány nő szed fogamzásgátlót kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha 10-nél kevesebb nővel voltál, akkor az is jó ha megírod mennyi igen, mennyi nem.
2017. szept. 22. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak 4-el voltam. 3 szedett.
2017. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

7ből 0.


28/F

2017. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Minden barátnőm szedett, nem szeretem gumival, aki nem szedte előttem, el mentünk orvoshoz és irattunk gyógyszert
2017. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10-nél több volt, de nem számoltam, mennyi, nem is emlékszem mindenkire fiatal koromból. Aki szedett tablettát, csak 2 volt.
2017. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 3. már megmondta a magáét, de a többieket is kérdezem akik eddig írtak (és akik ezután is írnak majd), hogy ez gondolom jobb érzés volt nektek, hogy szedett, mint a gumi, igaz?
2017. szept. 22. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb érzés gumi nélkül, de én senkinek nem mondanám, hogy szedje. Ha én nő lennék tuti nem szedném.
2017. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Persze hogy jobb érzés, de én sem kértem sosem hogy szedjék, már akkor is szedték amikor összejöttünk. Amúgy én sem élnék vele ha nő lennék.
2017. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aztán ha lukad a gumi, akkor meg irány az abortusz klinika. Így is napi 100 abortusz van ma Magyarországon.
2017. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8:

Szerintem ennek többsége sajnos azért történik, mert az emberek olyan emberekkel ba sznak össze-vissza, akikkel közös gyereket nem is tudnának elképzelni.


Meg persze mellette buták normálisan védekezni mindketten.


Én a párommal két éve vagyok együtt, egy éve lakunk együtt, de ha most teherbe esnék véletlenül, akkor megtartanám, mert olyan ember a társam, aki nem bánnám ha a gyerekem apja lenne. Még ha a baba kicsivel korábban is jön, mint terveztük volna eredetileg.

2017. szept. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!