Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves korosztálynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves korosztálynak milyen tapasztalatai vannak az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Személy szerint vidéki vagyok, nem igazán járok el szórakozni/olyan társaságba, ahol új emberekkel ismerkednék meg. Online társkereső oldalon nem vagyok fent, így túl sok élmény nem ér, bár nem panaszkodom :D

A korosztályomnak milyen tapasztalatai vannak? Esetleg bármilyen tipp, ha valakinek bejött bármilyen módszer, taktika?

Előre is köszönöm!

23/L


2018. szept. 11. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
biztos találkozol férfiakkal,gondolom nem élsz elvonult remeteként,mit gondolsz mért nincs fickód?
2018. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig anélkül, hogy (új) emberekkel ismerkednél meg, nem fog menni.

A módszert neked kell kiválasztani:

- választasz egy társas hobbit (csapatsport, túracsoport, tánc, éneklés, sakk, társasjátékzás, stb)

- eljársz olyan programokra, amik érdekelnek és ahol emberek vannak (koncert, fesztivál, előadás, most lesz pl Kutatók Éjszakája)

- beülsz kávézókba, cukrászdákba, könyvtárba és bőszen szemezel a szimpatikus illetőkkel :D


Ha ilyen helyekre jársz, akkor hátha lesz ott valaki, vagy valakinek a barátja/rokona, aki szimlatikus nkeed, sőt ha együtt pl egy kosárcsapatból szerzett barátnőiddel eljártok programokra, ott tök idegenek is rádtalálhatnak.


Valamit csinálnod kell, legalább kimozdulni, ha nem is aktívan keresni, mert így nem talál rád senki.

2018. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Nekem neten egy lány se ír vissza. De tényleg. Több ezerből. Csináltam magamról előnyös képet, sokat dolgozok, hogy több pénzem legyen, edzem nem tudom még mit csináljak, de így se kellek senkinek...

Közben meg látom, hogy tök csúnya, igénytelen kövér lányok egy perc alatt pasit találnak.

2018. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy "nem panaszkodom", amivel azt akartam kifejezni, hogy nem keresek görcsösen senkit, nem savanyodok ebben az állapotban, hogy egyedül vagyok. Nem vagyok semmi jónak elrontója, ha úgy adódna, de a kérdés csak mások véleményére/tippjeire/tapasztalatára irányult. Kíváncsi vagyok, hogy látják mások.
2018. szept. 11. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva fogalmam sincs hol található meg ez a korosztály, amerre csak járok nyugdíjasok vagy nálam idősebbek és kiskorúak vannak.

Viszont a 30 feletti nőkkel nagyon könnyen szót lehet érteni, mindig meg van egyből a közös nevező. Az esetlegesen előbukkanó korombeliek szerintem ha macskák lennének fújnának rám. :)

Ez az én tapasztalatom.

2018. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mozdulsz ki, akkor nem is fogsz találkozni férfiakkal :)
2018. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hobbin, sulin/munkahelyen, ismerősön keresztül a legjobb ismerkedni.


És szerintem kell is. Nem a szerelem miatt, és nem görcsösen. Egyszerűen csak meg kell adni a lehetőséget


26f

2018. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat ?


Nos, sok problémától kíméli meg az az életét aki ezt szándékosan kihagyja.

2018. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!