Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb: impotencia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: impotencia vagy totális sikertelenség a nőknél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi, mert az utóbbi változtatható.
2018. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az impotencia, mert az egészségügyi probléma.
2018. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
A ketto ugyanaz
2018. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Az impotencia az tragédia! Ha csak sikertelen vagy a nőknél, prostikhoz még eljárhatsz, mert végül is a férfiaknak csak a szex a fontos egy nőben, többi csak nyűg...
2018. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
#4 na menj a fenébe. Ne akard hogy a felmenőid szidjam. Én teljes szívemből szeretem a barátnőm. Imádom minden porcikáját. Ahogy az exemért is oda voltam. Jelent ez valamit? Az exemnek nem. Kirakott. Pedig elméletileg ő is szeretett engem. Te úgy tűnik csak annyit érsz, hogy csak megdugnak. De a férfiak nagy hányada képes a szeretetre, rajongásra. De miért is jártatom a számat... Hisz már az általànosításodból kiderült milyen ember vagy.
2018. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem az utóbbi rosszabb, ha a kérdés tartalmazza a feltevést hogy az elsővel nincs sikertelenség a nőknél.


Ma már vannak vibrátorok stb,és lehet olyan nő, aki nem akar gyereket/szívesen örökbefogad, hogy veled legyen.


Míg ha az utóbbi nincs meg, hiába tudsz tenni, nincs kivel, max fizikailag. De érzelmi, lelki támaszt és társat egy életre nem nyersz.

2018. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: Mi a rosszabb, ha impotens a párod, vagy meghal és sosem lesz többet ott melletted?


Nah, ennyit ér, hogy az a férfi aki az embernek a világot jelenti mellette van.


Elárulom neked, semmit nem jelent az impotencia, az a lényeg hogy éljen az akit szeretsz és ott lehess mellette.

2018. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
A sikertelenség rosszabb. Hiszen ha amúgy sem áll a cerka,vagy eleve nincs is vágy a baxásra , akkor minek nőzni?Semmi értelme nincs,tehát egy gonddal kevesebb. De ha áll a bré egész nap és úgy nem jut p ina ,az már nagyobb gond.
2018. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Az impotencia rosszabb, mert ha sikertelen is vagy a nőknél, hivatásoshoz akkor is elmehetsz, jó nagyokat élvezni.
2018. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös! Tanulság? Sose rajongj olyanért, aki nem képes viszont szeretni, legfeljebb csak eljátszani azt, hogy szeret, amíg az érdeke és hangulata úgy tartja. Nos ez a nő... Ezt még meg kell tanulnod, de mindenki a saját kárából tanul még akkor is, ha a tudás amúgy rendelkezésére állna...
2018. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!