Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelt kérdés
Próbáltam variálni a képeimet, a bemutatkozásomat is váltogattam...mégis nagyon ritka, hogy matcheljek bárkivel is, ha mégis matchelek valakivel, az pedig nem ír vissza. Most ezen mit tudok elrontani? :D Haverom, akinek meg csaja van, annak van vagy 200 matche úgy, hogy egy (szerintem) nagyon rossz képe van, és nincs bemutatkozás se írva neki.

2018. júl. 29. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Haverod jó, és/vagy gazdag pasinak látszik a képei alapján, te meg nem.

Bemutatkozás nem kell, senki sem olvassa el.

2018. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is több száz lányt húztam jobbra, engem senki. Engem senki. Kinézetre olyan 10/5 vagyok, de esélyem sincs a 10/4-5 lányoknál.
2018. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A haverod benne van a top 20%-ban, te nem.
2018. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert fiú vagy.
2018. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

"Kinézetre olyan 10/5 vagyok, de esélyem sincs a 10/4-5 lányoknál."


Hát igen te az 5-ös skálán 10-es vagy (szerinted), lehet ez a gond :)

2018. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Okoskodsz, de idióta vagy.

Magyarországon először írják azt hogy mennyiből és másodjára hogy mennyi. Amerikában és a világ többi részében szokás fordítva.

Nem csak szerintem, régen volt a badoon pontozás, ott is kaptam ilyen 5.5körüli átlagot. Vicces volt látni a tök átlagos lányokat 7-8körüli átlaggal, mert minden pasi tizest adott nekik, különben megsértődnek és nem adnak esélyt nekik. De attól még objektívan nézve az 5-6 az átlag kinézet. Ide tartozik az emberek nagy része.

Statisztikai bizonyíték is van erre a jelenségre, hogy a nők szebbnek gondolják magukat, mint amilyenek és csúnyábbnak a férfiakat, mint amilyenek(az átlaghoz viszonyítva).

https://www.youtube.com/watch?v=7vqRbScCIPU

2018. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy sikertelen élõben? Miért szorulsz rá a tinderre?
2018. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“szerinted”


Éppen ezen van a lényeg. Attól, hogy szerinted rosszak, még tetszhet sok nõnek. Szerintem rémes a despacito zene, mégis népszerū ès annyi ember hallgatja.

Gondolom szerinted a te képeid nagyszerūek, de a lányok szerint nem azok.

2018. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!