Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Elittárs mennyire felkapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Elittárs mennyire felkapott oldal? Mennyi a magyar regisztrálók száma?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatát várom, akik már regisztráltak ott és érdekelne, hogy mennyi lehetséges partnert dobott ki a kereső? Én megyeszékhelyen élek és összesen 7 lehetséges jelöltet dobott ki a gép. Hogy lehet ez?

2018. szept. 15. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az csak egy pénzsóvár oldal, a gazdagok társkeresője, de szerintem túl van tolva marketing szempontból. Nem olyan nagy szám az az oldal, én hanyagoltam inkább.
2018. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Voltam regelve, hogy körülnézhessek annak idején. Nos azt nem tudom, hogy mennyire felkapott, de hogy az elitről teljesen mások a fogalmak, mint nekem, az biztos :D

32/f

2018. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használhatatlan az oldal és drága.
2018. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég sok pénzt fektetnek az oldal reklámjára. Ennek ellenére ne legyenek hiú ábrándok, az elittárs nem elittárskereső, mert az utolsó paraszt is regisztrálhat és használhatja. Nem mondanám, hogy drága, mert máshol is kb ugyanazok az árak. Férfiként el kell fogadni, hogy ezért fizetni kell és ezek a netes társkeresők zsákbamacskák. Nekem is viszonylag kevés találatot dobott ki a megyeszékhelyemből, de azért voltak elég sokan. Tartós kapcsolatot nem alakítottak ki senkivel onnan.

Viszont ha sikerül egy normális személyt találni, akkor már megérte szerintem.

Én Miskolcon élek, kb 3-4 randim volt az oldalról 1-2 év alatt. A badooval több sikerem volt, bár drágább is szerintem.


30F

2018. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem dobott ki. :D Persze lehet, hogy fizetnem kellett volna.
2018. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon a pénzen, amit az ilyen fizetős és lenyúlós sz...r oldalakra költenél, inkább menj el egy jó fodrászhoz, vásárolj pár új ruhát, és hétvégén mozdulj ki valahova. Jobbak lesznek az esélyeid, hidd el.
2018. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mennyi a magyar regisztráltak száma?
2018. szept. 15. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Kamu pénzlenyúlós oldal. Elpisálsz egy csomó lóvét, és ugyanúgy leszarnak, ahogy ingyen tennék más társkeresőn.

Kerüld, kerüld, kerüld!

2018. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idén 3 hónapos regem volt. A komolytalanokat jobban kiszűri mint a Tinder, 3 randim volt, igaz nem sokkal több volt aki visszaírt szóval az arány azért jó. Volt aki randi után bevallotta hogy nem is akar semmit csak jó volt a visszacsatolás, volt ahol 1 órás volt a randi mert 0 érdeklődést mutatott ami a metakommunikációt jelzi, 1 volt akivel csak azért nem szexeltünk mert nem volt hol, és mivel marha messze lakott, ez is hátrány volt. Aztán valamiért utána elég bunkó passzív módon lekoptatott, azaz inkább leszart. Sajnos csomó vidékit ad be, mikor Budapesti vagyok... Kecskemét, Esztergom meg ilyenek. A mai társkeresők közül talán a jobbak közé való.
2018. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!