Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyereküket egyedül nevelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereküket egyedül nevelő nők, ha ismerkedni akartok egy férfival, akkor valójában mit kerestek? Egy pótapát? Egy eltartót neked és a gyerekednek? Vagy a kettőt egyben?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne is haragudj, de azért ez elég tahó hozzáállás, kb. feltételezed, hogy egy nő képtelen egyedül egy gyereket eltartani, felnevelni pasi nélkül. Tájékoztatlak, hogy tévedsz. Édesanyám legjobb döntése volt, hogy kidobta a tróger apámat, egyedül nevelt fel minket a bátyámmal. Én voltam 4, ő 6, amikor elváltak. Eltartott minket remekül, fizikailag-lelkileg mindenünk megvolt. Úgyhogy a saját lábán álló, erős és talpraesett nők nevében kikérem magamnak ezt a szöveget. De látom azt is, hogy sok esetben van teljes önsajnálatban az elhagyott feleség, hogy jajjjjjjjmileszvelem és nem, én sem értek vele egyet.


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: van, aki társat keres MAGÁNAK, tekintve, hogy az exférj ott van jó esetben, mint egyes számú papa. Mondjuk ki, van, aki egy klassz dugást keres, távol a gyerekektől, amikor azok láthatáson vannak. Van, aki trófeát keres (haha, a hülye exem egy 30 évessel jött össze, akkor én összeszedek egy 28 évest), és nyilván van, aki mindent egyben: klassz társat, akit a gyerekek is elfogadnak és aki elfogadja, szereti a gyerekeit, és akivel esélyes a közös család is.

2018. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Párt keresnek. De neked úgyis mindegy, feltételezem akkor fogtál utáljára női mellett mikor anyád szoptatott, és ez íg is marad m÷g jó hosszú ideig.
2018. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én speciel független nő vagyok, és ha egy gyerekes apukával randiznék, aki maga neveli a gyerekét, feltételezném, és remélném is, hogy a gyerekének is keres pótanyát, és nem csak ágymelegítőnek akar használni, miközben kizár az életéből.

Feltételezem, egy férfinak is van annyi esze, hogy ha egy egyedülálló anyával randizik, akkor sejti, hogy a gyerekhez is lesz valami köze, ha hosszú távra tervez.

Miért, talán évekig randizós korszakban gondolkodnak felnőtt emberek, nem együttélésben?

2018. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Legjobb barátot, akivel megvan a vonzalom is és az összhang testileg.

Az első időkben annyi volt az összes program, hogy boroztunk, kártyáztunk, rengeteget beszélgettünk, és persze idővel szexeltünk is. Kb. 3 hónap után csináltunk először fizetős programot.

Az első évben nem is találkozott a gyerekekkel.

Szerencsére nem csak olyan lúzer pasik vannak, mint te, akiknek csak akkor van haszna, ha fizet. 😘

2018. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy FÉRFIVAL akarok ismerkedni, akkor egy FÉRFIT keresek. A gyerekemnek van apja, nekem pedig van pénzem.
2018. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Társat magam mellé, első sorban. Apja van a gyereknek, fizeti is rendesen a gyerektartást, szóval sem pótapára, sem eltartóra nincs szükségünk, köszönjük szépen.
2018. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!