Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők mindig hangoztathatják, hogy igazi férfit akarnak, de a férfiak nem tehetik meg ugyanezt egy igazi nő kapcsán?

Figyelt kérdés

Illetve megtehetik, de egyből sértődés van belőle, a nők zokon veszik. Ők miért várhatják el alanyi jogon az igazi férfit, és mi az igazi nőt miért nem? Az "igazi nőnek" is ugyanúgy vannak ismérvei, és sok hölgyemény sajnos fényévekre van ettől a szinttől(ahogy ez a férfiaknál is igaz).


Szerintetek miért van ez? A nők mindig panaszkodhatnak, hogy "az igazi férfiak kihaltak" és hasonlók, de mi nem mondhatjuk ugyanezt a női oldalról. Mi az oka? Mi, férfiak miért nem adhatunk hangot a témát illetően a hiányérzetünknek?



2018. szept. 15. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert a 21. században nagyon sok nő elférfiasodott, sok férfi meg elnőiesedett.


És kinek mi az igazi férfi/nő? Mindenkinél más, mert más értékek fontosak nekik.


És ki az igazi nő szerinted?

2018. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én szoktam hangoztatni hogy én igazi nőket keresek, akiknek van tartásuk de még nem kaptam ezért megvetést, illetve női ismerőseim is csak húzták a szájukat, hogy a mai világban azt nehéz lesz, úgyhogy sok sikert.


Persze az is számít, hogy hogyan tálalod.

2018. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 A tartás már említésre is került, az nagyon fontos, ill. a párkapcsolat érzelmi hátterének a megteremtése, megszilárdítása, a törékenység, a romantikára való fogékonyság. Ezzel szemben úgy érzem, hogy túlságosan elburjánzott a "hercegnő-attitűd", a valóságtól elrugaszkodottan él sok nő, jó lenne, ha visszaszállnának a földre - talán ez a hagyományos női értékek visszatérését is eredményezhetné.
2018. szept. 15. 18:19
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Oké, rendben, amit leírtál. De nő, vagy kislány? Mert nem mindegy a korosztály. Azért nem hiszem, hogy a 30-hoz közeli és az afölötti nők így viselkednének "túlságosan elburjánzott a "hercegnő-attitűd", a valóságtól elrugaszkodottan él sok nő". A 15-25-ig oké, lehet, hogy így viselkednek, hisz miért ne. Lányok, megtehetik, bizonyos fokig. De könyörgöm.

Ti bennetek meg van az a férfias jellem, amitől egy nő felnéz rátok?


És mi van azokkal a lányokkal, akik kevésbé romantikus alkatúak és egy kicsit fejletlen az érzelmi intelligenciájuk? Törékenység? Ugye nem az elől deszka, hátul léc, csontkollekciós csajokra gondolsz, akik szinte összetörnek, ha jön egy nagyobb fuvallat, vagy mondjuk összeroskadnának, ha egy zsugor 6 db-os másfél literes ásványvizet fel kéne emelniük. Mert nagyon sok csaj fel se tudná ezt emelni. Én meg kettőt is elbírok, egyiket az egyik kezembe, másikat a másikba. Szóval akkor én már nem vagyok törékeny, oké. Persze, hisz itthon szoktam tornázni,egészséges izomzattal rendelkezem.

2018. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4-es, jó a megállapítás, viszont ez csak Mo-ra jellemző
2018. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 A kevésbé romantikus alkatú nőkkel az a baj, hogy a nőkről alapból azt feltételezzük, hogy szeretik a romantikát. Ez kvázi ilyen "kőbe vésett" dolog. És ha kiderül, hogy mégsem így van, akkor összezavarodunk - és innentől kezdve vagy új haditervet dolgozunk ki vagy feladjuk. Van, akinek ezen a ponton a varázs is elillan. Mert mégis mivel próbálkozzon: extrém sporttal? :D Senkinek sincs a homlokára írva, hogy nem romantika-párti, de hosszú évtizedeken keresztül vevők voltak erre a nők, csak ebben a modern világban kapott némi "árnyalatot" a dolog. A régi, jól bevált recept már nem feltétlenül hoz sikert.


A törékenység kapcsán pedig sokan egyből a fizikumra asszociálnak, nem értem, miért. Szerintem elsősorban az érzelmi törékenységet takarja, képes az érzelmeit megélni, meghatódni, elérzékenyülni, ha jönnek az emóciók, nem szab nekik gátat. A nőket az tesz vonzóvá, hogy annyira uralni tud titeket a szívetek - és tőlünk, férfiaktól ez valamilyen szinten idegen...

2018. szept. 15. 19:00
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Kereslet/kínálat. Fiatal korban a nőkért sok férfi áll sorban. De később már rengeteg férfi lecseréli a feleségét egy fiatalabb nőre, és ez statisztikai tény, ezen nem is érdemes vitatkozni. Szóval meg fog ez fordulni nyugi.
2018. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők monopolhelyzetben vannak, Kérdező, jóval több a férfi, mint a nő. Tehát nekik megadatik a válogatás luxusa, a férfiaknak nem. Nesze neked egyenjogúság...
2018. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A nők mindig panaszkodhatnak, hogy "az igazi férfiak kihaltak""


Én soha. Pedig nő vagyok. Magát ezt a panaszt sem értettem soha.

2018. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!