Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves férfiként még számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként még számíthatok arra, hogy eljön az igazi?

Figyelt kérdés
Voltak kisebb kapcsolataim de egyikre sem mondhatnám, hogy na vele le tudnám élni az életem kompromisszumok nélkül. Voltam már szerelmes, tudom, hogy ilyenkor minden rózaszín de mindig tisztában voltam vele, hogy kompromisszumokat kell kössek. Jelenleg egyedül vagyok egy kis ideje és azon morfindírozok, hogy tényleg van értelme várni egy olyan lányra aki elfogad legalább 80%-ban?
2018. aug. 25. 19:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem èrdemes várni,egyszer mindenkinek eljön az igazi,de azèrt tenni is kell.Ès milyen problèmád van,hogy legalább 80%-ba eltudjon fogadni valaki?
2018. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Akár már most megáshatod a sírodat, ilyen pesszimista és negatív hozzáállással, hisz soha nem tudhatod, hogy mikor lesz az utolsó napod.


Párom 29 éves volt, mikor megismerkedtünk, én akkor voltam 23. 5 és fél éve együtt vagyunk nagyon boldogan.

2018. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Keress egy koporsót és feküdj bele.


Vicceltem, nyilván számíthatsz rá.

2018. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen:)
2018. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számíthatsz. Bárhol, bármikor találkozhatsz a megfelelő lánnyal.
2018. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen olyan hogy igazi, annyi különbség van, hogy van akivel jobban megvan az összhang, van akivel kevésbé, de nincsen konkrétan egy ember hozzárendelve a másikhoz, a jó kapcsolatoknál is mindegyik másképpen jó.
2018. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esély rá. Alapból ez hogy "az Igazi". Még ha létezik is számodra az Igazi, ha a bolygó túlfelén él, sokra nem mész vele. Még a lottóötösre is nagyobb az esélyed, mindent összevetve.


Egyébként meg miért fontos feltétlen kapcsolatban élned valakivel? Most csak a birtoklás kedvéért, hogy "legyen", a világon semmi értelme. Raboljátok egymás idejét, ráadásul még őszinte se vagy hozzá. Ilyenekből lesznek a rossz házasok meg az egymást maró-gyűlölő kényszerpárok.

Inkább a minőségi egyedüllét mint a kényszerkapcsolat.

2018. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban kell kompromisszumot kötni. Szállj le a Földre!
2018. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan kapcsolat nincs, amiben egyáltalán nem kell kompromisszumot kötni!

Persze, nem mindegy, hogy mennyit és milyet, de kompromisszumok nélkül nincsen párkapcsolat.

2018. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!