Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak egyáltalán lehetséges, hogy olyan remek aktív szexuális és párkapcsolati élete legyen amilyen MINDEN nőnek alapból megadatott? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

És most itt "remek szexuális és párkapcsolati élet" alatt azt értem, hogy ha megtetszik neki egy nő, azt megkaphatja különösebb nehézség és bonyodalom nélkül. Akár csak egy szex kalandra, akár járni vele, bármire amihez éppen kedve van. Az a baj, hogy nem is ismerek olyan férfit akinek ilyen élete lenne. 2 nagy típusa van a férfiaknak, egyik a lúzerek akik EGYÁLTALÁN nem jutnak nőhöz, a másik típus akik örülnek hogy van csajuk, vagy örülnek ha néha-néha meg tudnak fektetni egy részeg csajt valamilyen buliban és ezzel sokáig dicsekednek a haverjaiknak, meg a családos pasik vannak. De nem ismerek olyan pasit akik ennél jobbak lennének, akiknek olyan életük lenne, hogy tényleg szinte bármelyik nőt megkaphatják és egyszerűen élvezik, hogy szebbnél szebb lányokkal jöhetnek össze és szexelhetnek. Még akkor sem ha a pasi jóképű, mert önmagában a jóképűség nem elég semmire. Akkor sem ha a pasi gazdag, meg a gazdagság önmagában véve szintén nem jó semmire.

Ellenben a nőknek úgymond megvan ez az adottságuk alapból. Összejöhetnek a legjobb pasikkal, gyakran válogathatják a pasikat és szexelhetnek a legvonzóbbakkal (kis ügyességgel) anélkül, hogy ribinek tartanák őket. Igaz már rég volt, de a gimiben nekünk volt egy csaj aki egyáltalán nem volt könnyűvérű, meg bulizós meg semmilyen, tök átlagos, tanulós, stréber volt, mégis a gimis évek alatt 3 fütyire is ráült csak az osztályból, mégsem tartották lotyónak, hiszen mindegyikkel járt is egy darabig. Férfit meg egyáltalán nem ismerek, akinek ez csak úgy ni menne, hogy bekerül egy baráti társaságba, ahol több csaj is tetszik neki, és csak úgy ni ezzel összejön, aztán dobja, összejön a másikkal, ezt is meg dugja meg azt is... ilyen talán a filmekben vagy a mesékben van, de a valóságban ilyet még nem láttam. Miért? Még a "sikeres" pasik is örülnek, ha van egyáltalán egy nő akibe dugdoshatják...

Hogyan lehetne elérni, hogy egy férfinak is olyan magánélete lehessen mint egy nőnek? Talán a PUA mozgalom, vagy mi az ami által el lehet ezt a szintet érni, ha egyáltalán el lehet?


2018. szept. 16. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"amilyen MINDEN nőnek alapból megadatott"


Repülőre ülök, meg se állok Jon Bon Joviig.

2018. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
amúgy az ilyen férfiak úgy megérdemelnék, hogy nők legyenek. mindig arra gondolok,hogy ezek valakinek a kollégái. dolgozik valahol, ül valahol egy értelmes munkatárs mellett, aki nem is tudja, hogy a kolléga a gyk-s nőgyűlölő. és az apja tudja vajon, hogy ekkora lúzer? családja, barátai stb.?
2018. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 3.14159265357989 ***** válasza:

Hát ezt fájdalmas volt olvasni, még párkapcsolati témában abszolút tapasztalatlanként is.

Ameddig így tekintesz a nőkre (konkrétan majdnem hogy valami tárgyként, ami hogy-hogy nem, valahogy öntudatára ébredt), addig szerintem én inkább örülök, hogy nem kerülök össze ilyen emberekkel, mint te, és hogy a normális, épeszű barátnőim sem.

Egyébként meg, ha a melegeket meg a leszbikusokat nem tekintjük, és csak a hetero embereket nézzük, akkor a közösüléshez 2 ember kell: ha mondjuk a lányok felének minden nap van másik ember, akivel összejárhat, akkor logikusan ugyanennyi pasinak is összejön; oké, icipicivel többen vagytok, de nem annyira számottevő szerintem, szóval nem is értem, hogy akkor kiknek jön össze? Mármint, ha te most azt mondod, hogy 1-2 havonta jön egy lány nekik, a lányoknak meg mondjuk 4 naponta 1, és netán mondjuk 2x annyi pasi lenne (enyhe képtelenség), akkor 8 naponta lenne az átlag, de te meg azt fejtegeted, hogy vagy soha, vagy nagy ritkán, vagy ugyan sokszor, de az (a soraidból ítélve) 10000 emberből egy. Ez így matekügyileg sem jön ki.

Amúgy, bár én jelenleg "nem játszom a társasjátékban" (so to speak), nem igazán érzem úgy, hogy bárkit megkaphatnék én (vagy akár a barátnőim, hogy tágítsuk a kört). Azért ez elég erős túlzás.

Testi kapcsolat random kialakítása persze tényleg könnyebb lányoknak, legalábbis ehhez partnert találni. Sokkal több olyan srác van, aki nem keres érzelmi meg minden egyéb kötődést (vagy pl ha jön, elfogadja, de nem ez az elsődleges), de testi kapcsolatot igen, lányok között meg ez a réteg kisebb, legalábbis én ezt tapasztaltam, nem csak magamból következtetek. Elég hülye elképzeléseid vannak a lányokról így általánosságban, nem ártana szóba állnod néhánnyal, és tenni valamit, hogy felvilágosodj, mert ez így hosszú távon nem lesz jó, haver. :/ Én tényleg szurkolok, ezeket az ökörségeket meg hagyd, és ha igyekszel, valakinek akár mintapasija is lehetsz, ez nagyrészt igyekezet kérdése. :) Sok sikert!

2018. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!