Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/kivel ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Most perpillanat egyáltalán nem beszélek lányokkal, voltak már szerelmeim de mindegyikbe csak én voltam szerelmes, már teljesen felemészt ez az egész. Depressziós vagyok, iszok és drogozok hogy valamivel szórakoztassam magam és nincs ki miatt megváltozni, de mivel nem is beszélek lányokkal igy nem is lesz, a városban meg a legtöbben ismernek igy ez a lehetőség is kilőve, önbizalomhiányos is vagyok, kicsit ducibb és szerintem csúnya is, mit csináljak, vajon tetszeni fogok valaha valakinek akiért érdemes megváltoznom ? 21/F

2018. szept. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
èn 190 magas vagyok közepesen jóképű vékony és leszarnak a nők... szóval ha sikerül valami írj
2018. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek szinte: a jelenlegi állapotodban biztos nem fogsz magadnak párt találni, esélytelen

Iszol, drogozol, depressziós vagy, nem figyelsz a külsődre

Tényleg nem bántásból, de szerinted van olyan aki ezt vonzónak találja?

2018. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért valaki olyan kellene aki nem ismer teljesen, nyilván adnék magamra ha tetszeni akarnék neki, meg abbahagynám a jelenlegi életmódom, vagy nem tudna róla.
2018. szept. 22. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

fordítva megy a dolog akkor fogsz tetszeni ha adsz magadra

viszont akkor se fogsz találni legalábbis èn nemtalálok

pedig sokszor megnéznek a lányok de ennyi azzal kezdenj is kell valamit

2018. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Pedig mindenki azt mondja, a világ legegyszerűbb dolga lányokkal ismerkedni/kapcsolatba kerülni.

Az egy dolog h megismerkedsz egyel, de valószínű h akármilyen is lesz, te leszel majd az alárendelt. Egy átlag férfinek esélye sincs választani, az van akit a sors dobott.

Választani csak a jóképűek és gazdagok tudnak. Nektek meg az lesz, aki jut. Sajnos ilyen az élet.

2018. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!