Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én is kifejtem a történetemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is kifejtem a történetemet, miért nincs csajom?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem látok rá esélyt hogy legyen valakim. Vannak ugye ezek a netes cuccok, badoo, tinder és társaik. NA itt ezekkel az a gond, hogy nem tud úgy megmozgatni valaki egy netes beszélgetés alapján hogy én rászánjam az időt, és legyen vele kedvem találkozni, ha nem mozgat meg.

Lány ismerősök nincsenek, munkában sem lehet.

Marad az élőben "random ismerkedés"


Én hétfőtől péntekig dolgozok, reggel 8-16 óráig, mire hazaérek már 17 óra, utána minden napra van egy adott programom, egy napi rutin. Hétfő angol (nyelvvizsgára készülök), A többi napokon a meccsektől függően heti 2 foci, és heti 1 kondi, valamint hétvégén bajnoki meccs, ezen kivül szoktam tatámat is legalább heti 1x látogatni, már 78 éves.

+ olyan dolgok, mint orvos, masszőr, fodrász stb.

90% ban vasárnap van meccsen, így én szombat este nincs az a pénzt hogy kimozduljak, mivel a legnagyobb berugások is "csak egy sör"-rel kezdődnek. Másrészt ahol én élek mindig ugyanazok a nők járnak az éjszakába akiket vagy ismerek már vagy nem is akarok ismerni, vagy ők nem akarnak engem. Szóval úgy látom fizikailag lehetetlen ismerkedni.


Nem tudom arra fogni hogy ha ezt a dolgot majd elérem akkor lesz csajom. (pl. sokan mondják ha lesz kocsim lesz nőm, ha gazdag leszek lesz nőm, ha kigyúrt leszek lesz nőm).

Én úgy érzem vagyok az a "szinten" hogy legyen barátnőm, de nincs lehetőségem, illetve nem látom a lehetőséget, ugyanúgy telnek a napok, ugyanazok az arcok.

Ez nem panasz, jó munkám van, mindig is olyan munkát akartam ami nem fizikai, hanem fehérgalléros munka, örülök hogy focizhatok is mert gyerek korom óta azt akartam. Van hol laknom. Viszont kb. minden szakadt alaknak van nője, megtalálják egymást mint zsák a foltját. Itt az a baj, hogy a jövőben is így látom magam. Nyilván lesz több pénzem, de abból nem tudom megvenni a lehetőséget. Az alkalmat, a helyszínt, az időt....


És túl nagy igényeim sincsenek, nekem például ezek az instás szolis pcsk nem jönnek be, hanem az átlagos lányok tetszenek egyébként.


26 F



2018. szept. 22. 21:12
1 2 3
 1/24 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Minek akarsz kapcsolatot, ha nem lenne rá időd?
2018. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert az ember társas lény, és vágyom rá.
2018. szept. 22. 21:21
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
neked is csak a szex hiányzik. több pénz marad zsebben. nem baj az.
2018. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Értem. Szerinted mennyi ideig maradna veled bárki is, ha nem szánsz rá időt?


Továbbá ha valamit szeretnél, akkor azért tenned kell. Alapból kifogásokkal nekiállni, hogy "há' nekem aztán nincs időm az ismerkedésre, mert ez-megaz-megamaz" nem valami okos dolog.

2018. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
amúgy én is ilyen vagyok + 30 évesen még szűz. nem foglalkoztat már. elvagyok.
2018. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

" nem tud úgy megmozgatni valaki egy netes beszélgetés alapján hogy én rászánjam az időt, és legyen vele kedvem találkozni, ha nem mozgat meg."


Pont ez a baj!

Párja, SZERELMI kapcsolata csak annak tud lenni, aki SZERET!

Úgy alapjában az életet, saját magát, az embereket!

Élvezi mások, különösen az ellenkező nem társaságát! Csak úgy, magáért az együttlétért!

Lubickolni kell tudni a másikban.

Ha Te eleve nem élvezed a másik nem társaságát, akkor Belőled hiányzik a szerelmi képesség.

A szerelem az az ember saját lelki teljesítménye, hogy úgy mondjam. Nem a másik ember teszi ővele.

Pl. ha vágysz egy nőre, akkor TE vágysz egy nőre és nem ő teszi ezt veled, és nem égetheted el boszorkányként. Ez világos?

2018. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Van 1 órás ebédszünetem, meg tudnám oldani, ha már meg lenne az illető, nyilván tudnám úgy alakítani a dolgaimat.
2018. szept. 22. 21:29
 8/24 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"1 órás ebédszünetem"

Az aztán minőségi kapcsolat lenne. Ezt te sem gondolhatod komolyan.

2018. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Este is simán lehetne, hogy én nála alszok vagy Ő nálam.
2018. szept. 22. 21:36
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Sokan vannak ezzel így, köztük lényegében én is. Bár nekem heti szinten néhány órával több időm lenne.

Nem értem miért mondják, hogy minek nő, ha nincs rá idő. Egy nő mellett ne kelljen már ott lenni minden nap délután háromtól. Majd, ha komolyodik a dolog és vannak kilátások a több éves kapcsolatra, akkor ott lehet hagyni a focit mondjuk.

De a nagy zenekarok énekeseinek és a nagy focistáknak is van nője, pedig azok kontinensnyi távolságokra vannak hetekig a nőjüktől.


Felém is ez van egyébként, hogy mindig csak ugyan azok a nők akiket már a fél csapat végigpróbált, közkézen forognak lényegében serdülő koruk óta. Hol X-szel két évig, hol Y-nal két hónapig. Vagy lesarod ezt a témát és éled az életed nő néljül vagy keresel egy nagyobb várost. Gondolom valami porfészekben laksz te is.

Nem kell egyébként akkora feneket keríteni a netes társkeresőknek. Írogatni kell néhány alapvető dologról aztán elhívni találkozni. Ennyi. Nem ott kell felszedni, gyanítom nem is vagy ahhoz akkora adonisz.

2018. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!