Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok fiúk akik neten ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk akik neten ismerkedtek milyen szöveggel írnak nektek üzenetet, fiúk mi a tipikus amit szoktatok írni?

Figyelt kérdés

Legyen az tinder vagy bármi más, mi az amire válaszoltok vagy vlaszoltak már. Bár tudom nagyon emberfüggő, van akinek valami vicces, van aki meg leszólja.


Ha nem neten akkor hol ismerkedtek ?


2018. szept. 22. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha rövid de tömör a kérdés. Pl: hercegnő, hogy hogy még mindig itt vagy a társkeresőn?
2018. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!