Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti évek múlva éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti évek múlva éreztek vonzalmat olyan után, aki egyszer megtetszett, de nem sikerült megkapnotok?

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi, aki nagyon megtetszett, de valamilyen oknál fogva nem jöttetek össze: mert pl vártátok hogy lépjen, de ő nem tette, vagy nem volt már alkalom rá, esetleg neki nem ti kellettetek hanem más, vagy összevesztetek valamin. Akárhogy is, volt vonzalom, de nem kaptátok meg.


Mivel ő nem jött, azóta összejöttetek mással, talán már többekkel is. Majd megint összehoz a sors azzal a személlyel, aki iránt néhány éve megvolt a vonzalom. Az ilyen kielégítetlen vágy megmarad, vagy elmúlik?


Erre kíváncsi lennék, akár szingli a nő, akár kapcsolatban van, hogy egy olyan férfi eséllyel kezd-e próbálkozni, akit korábban nem sikerült megszerezni, bármennyire is kellett volna, és most itt a lehetőség.



2018. szept. 25. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Simán elmúlik. Nők többsége kijön egy éves kapcsolatból, és pár hét múlva már mással dúl a szerelem. Naiv vagy :D
2018. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Vonzalmat igen, de bizalmat már nem.
2018. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Évtizedeken át képesek sóvárogni egy filmsztár után. Szerinted?
2018. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, újra felszínre jöhet a vonzalom, én már tapasztaltam hasonlót.
2018. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Volt már ilyen viszonzatlan szerelmem több is, legtöbbjük ma már akkor sem kellene, ha utánam hajítanák :-D az utolsóval sokáig úgy voltam, hogy ha ő akarná, még tudnám szeretni, de már rajta is túltettem magam. Most itt az ideje valaki mást találni ;-)
2018. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha mély volt az érzés akkor nem múlik el és esélyes, ha megint találkoznának, akkor a szikra csak erősebb lenne. Úgy hogy az okos ember kikerüli ezt, szépen csendben.


De ez csak abban az esetben, ha csak arról volt szó, hogy mind ketten féltek/félénkek voltak.

2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon ritka az, ha évek múlva is megvan a vonzalom. Én a legtöbb szerelememből/alakuló dologból teljesen kiábrándultam. Így bizony volt már olyan, hogy 3 vagy 5 év után jutottam eszébe valakinek, de már pont nem érdekelt!
2018. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még arra is kíváncsi lennék, hogy mi van akkor, ha az "A"-t nem sikerült megkapni, ezért összejöttetek "B"-vel (gonosz leszek: ő csak B-terv volt), majd az "A" megint színre lép és ezúttal felkínálja az esélyt, miközben a "B"-vel párkapcsolatban vagy, olyankor mi van.
2018. szept. 25. 20:14
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nos, én pont ezért nem akartam addig pasizni, amíg még mindig "A" járt az eszemben. Senkiből nem szeretnék "B tervet" csinálni. Így nem áll fenn annak az esélye, hogy ismét előkerül "A", miközben már "B"-vel vagyok kapcsolatban (akit mellesleg nem is szeretek...)
2018. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ilyen, hogy a meg b terv, emberek vannak körülötted, akikkel bármi megtörténhet, és van akiknek éppen kitüntetettebb figyelmet adsz másoknál helyesen vagy akár helytelenül. Nem konstans ugyan olyan mértékű érzelmeket táplálsz minden ember iránt életed végéig, lehet, hogy rájön, hogy egy seg*fej vagy, és zs terv sem leszel, a """b terv""" meg a terv lesz, és sokkal jobban fogja szeretni őt mint téged.
2018. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!