Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? 16 éves voltam mikor az első barátom megismertem, ő volt az első aki megtetszett és én is neki, így összejöttünk. Az egész nem tartott sokáig, max.4-5 hónap volt, de azóta nem volt KOMOLY párkapcsolatom. (most vagyok 20 éves)

Figyelt kérdés
Olyan viszont számtalanszor, hogy megtetszettem valakinek, de nekem valamiért ő nem és fordítva is, hogy én tudtam volna elképzelni barátomnak de végül mégse lett a dologból semmi. Ilyen 1-2 hónapos alakuló szösszenetek voltak, végül mindig megijedtem és meghátráltam. Rengeteget ismerkedtem már, mégsem érztem eddig folytogatóan, hogy kéne valaki, de közben meg látom hogy ez nem normális, és a szívem mélyén én is arra vágyok, hogy szeressenek. Tudom, hogy nincs tökéletes, vajon én mégis azt keresem? Kb. már egyfajta törvényszerűségnek tartom, hogy ha nekem megtetszik valaki akkor ott viszont közbejön valami, vagy barátnője van az illetőnek, vagy elérhetetlen (messze lakik), stb. Már arra is gondoltam, hogy tudat alatt ezt keresem. Más is van így ezzel, vagy csak nálam van ekkora gond? Egy 20éves lány
2017. nov. 5. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, de nekem 21 éves koromig max 1 hónapos “kapcsolatom” volt.

Azt tanácsolom ne erőltesd ezt az egészet, koncentrálj a jövődre is közben, lehet a munkahelyen vár majd az “igazi”.

Én meg értelek..nem kell leállni az első pasival, sokan látod te is hogy xd-nak mennyi pasija volt stb, meg érte? Nem.

Én nagyon nem bánom hogy nem voltak kapcsolataim.. nagyon rossz lett volna mindegyik hiszen már az első pár randi se volt az igazi.. persze szeretet hiányos voltam de az akkori barátaim sokat voltak velem szóval nem volt annyira vészes:)

2017. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte egy az egyben mintha én írtam volna ki a kérdést,csak én 21 vagyok és az első kapcsolatom 2 éves volt. De azóta én is egyfolytában randizgatok, mégsem lesz egyikből sem semmi. Vagy ő nem akarja, vagy én nem, vagy túl messze lakik, vagy ilyesmi, valami mindig van. Mindenkivel párszor találkozok, akkor jól érezzük magunkat, aztán mégsem alakul ki több. Szerintem egyszerűen nem állunk még kész az elköteleződésre, én is mindig megijedek, ha valakivel tényleg komolyra fordulna, de nem kell erőltetni, majd jön magától :) Addig ki lehet élvezni a változatosság örömeit is.
2017. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!