Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hanyagolnak a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolnak a lányok ha kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Nem tusom mi lehet a gond. A környékemen lassan kifogytak a szingli lányok nem tudom hoo tudnék ismerkedni. Biztos aok ilyen kérdés van de ez nem nyafogás akar lenni.

Érdekelne hogy egy 26 éves átlagos kicsit tanultabb srác vagyok autóm van egy lakás ára pedig lassan összejön (külföldön éltem) miért nem jön össze az ismerkedés. Győr környékén élek szeretnék társat találni magamnak



2018. szept. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet azért mert a legjobb tulajdonság, amivel jellemzed magad az autó és a lakás.


Egyébként: Hogyan kommunikálsz? Hol ismerkedsz? Milyen a humorod? Milyen nőknél próbálkozol? Mi érdekel? Hogyan indítod az ismerkedést?..stb..stb Ezer dolog lehet a háttérben. Erre a kérdésre így nem lehet válaszolni érdemben.

2018. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Alapjáraton ha ismerkedem a pénzt sosem hozom szóba. Cdak itt írtam le. Önmagamat adom. Laza humoros srác vagyok sportolok is. A gond inkább a nyitás hogy ismeretlen lányokat nehezen szólítok le. De ha m@r ismernek akkor mindenki szuoer srácnak tart csak nehezen jutok el idáig
2018. szept. 26. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan nőt, akivel van valamilyen közös pont. Úgy könnyebb nyitni egymás felé.
2018. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szarul nézel ki ha elutasítanak.
2018. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igénytelen vagy. Nyilván minden téren. A nőknek nem ez kell. Már bocs de ezek alap dolgok amivel ki akarsz tűnni. A nőknek nem ezt jelenti hogy van pénzed. Akkor van pénzed ha évente egy fél vagy egy egész lakás árát rájuk tudod verni!
2019. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!