Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy Instagramon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Instagramon alig van követőm és a képeimet is alig lájkolja valaki? Nálam sokkal hátrányosabban kinéző férfiak képeit 50-60-an lájkolják, az enyémet csak 12-13-an?

Figyelt kérdés
Vagy talán ez lenne a valóság? Itt mutatkozik meg hogy valójában ki mennyire "népszerű"?
2018. szept. 27. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a 21. században a fizikai valóság az Instagram lájkok.
2018. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most az Instagramról van szó. Nem feltétlenül a valóságról.
2018. szept. 27. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert hiába a szelfi a drónoddal, nem tud menni Instára.
2018. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóság? Legfeljebb úgy, hogy te nagyon nagy valakinek hiszed magad de a közösségi oldalakon látszik hogy kutyát sem érdekelsz. Akit meg lenézel az népszerűbb nálad. Pacsi.✌️
2018. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen 10 körüli lájk van a fotóimon, mondjuk engem nem is igazán zavar, főleg emlék-fotóalbumnak használom az instát, szeretem én magam visszanézni néha, milyen helyeken jártam, miket csináltam, meg pár barátom szereti látni a képeimet, úgyhogy teljesen megfelel.

Mondjuk én nem is igazán hirdetem, nem postolom ugyanazt facebookra, nincs belinkelve ott az insta fiókom, sehol nem promózom, a képek alá is csak 1-2 hashtaget rakok.

Szerintem igazából ez a sok lájk/követő titka, jó keresőszavak (megfigyeltem, hogy pl az a 2 képem, aminél használtam a "love"-ot mint taget, kétszer annyi lájkot kapott, mint ahol nem, stb), sok embert kell bekövetni és akkor nagyrészük visszakövet, illetve promózni kell sokszor, sok helyen.


Szóval nem hiszem, hogy ez teljesen valós visszajelzés a népszerűségedről, inkább arról, hogy mennyire jó az önmarketinged :))


24N

2018. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én alig használom az instánt,de láttam már hogy valaki 2000 lájkot kap és ronda nő
2018. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele hogy Lady Gaga aki nagyon ronda nő hány lájkot kap :) na látod
2018. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha több likeot akarsz, állítsd nyilvánosra és minden kép alatt macold ki a hashtagek számát. Semmi szöveget ne írj, csak hashtageket. Hogy minnél több emberhez eljusson. Legyen vegyes népszerű és ritka hashtagek is.
2018. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a hashtag nem old meg sok mindent. Ismerőseimnek 1 hashtaggel 100-120 lájk van...
2018. szept. 27. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Igen, nekem is van olyan ismerősöm, 0 képleírással vagy taggel 100 közeli lájk - ő máshol promózza a fiókját. Azt is említettem, hogy az is fontos. :)

(5-ös voltamÖ

2018. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!