Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért likeolgatja a képeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért likeolgatja a képeim instagramon?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy hónapig ismerkedtünk többször randiztunk csók is volt sokszor, majd egyszercsak elkezdett távolodni, meg nem nagyon akart beszélgetni. Aztán én nem is erőltettem ha nem hát nem. Most meg harom napja nem beszéltünk feltettem egy képet magamrol likeolta aztán két napra rá feltettem magamrol még egy képet azt is.


Miért likeolgat , ha harom napja lekoptatott? Lehet azt várja, hogy írjak neki mert most, hogy nem vagyok ott már hianyol?



2018. aug. 14. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért koptatott le mert volt valaki a képben.
2018. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másokról nem tudok nyilatkozni, én akkor likeolok egy képet (bármilyen platformon), ha tetszik.

Miért kell túlkombinálni mindent? :D

2018. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert például, ha én valakit le akarok koptatni inkább nem is likeolgatom nehogy írjon vagy ilyesmi.
2018. aug. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!