Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy egy kicsit hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy egy kicsit hülye kérdés, de szerintetek mekkora az esélye annak, hogy 30 éves korom előtt megtalálom a feleségemet, és lesz gyerekünk?

Figyelt kérdés

Most 21 éves vagyok, de nem találom a párom. Csak is normális párkapcsolatot szeretnék.

Mostanában azon gondolkodom, hogy mi van akkor ha évtizedek múlva, vagy sosem találom meg az igazit, akivel családom lehet? Legszívesebben már 30 éves korom előtt apuka szeretnék lenni. Tudom, hogy addig még van idő...

Szerintetek mennyi az esély erre, hogy ez teljesüljön?:)


2018. szept. 28. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom. Ha az én történetemet vesszük alapul akkor még ebben az évben megleled életed asszonnyát úgy hogy keresned sem kell! 21 évesen még nekem sem nézet ki semmi igéretes, aztán hopp egyszercsak összefutottam az utcán egy lánnyal akivel már 30 fölött is együtt vagyunk.

Szóval: sosem tudhatod!

2018. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
50-50. Vagy megtalálod, vagy nem.
2018. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég sok mindenen múlik.

Ha otthon éled az életed, akkor kb soha.

Járj el otthonról.

2018. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
21 évesen elképzelni nem tudtam, hogy valaha anyuka lehetek, családom legyen-bár nagyon szerettem volna-minden vágyam ez volt és sikerült:)
2018. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Semmit sem tudunk rólad, kérdező, így hogyan foglalhatnánk állást?


Általános tanácsként annyit tudok mondani, hogy legyenek értelmes, nem csak férfiak által űzött hobbijaid, járj közösségbe, barátkozz (ha vannak barátaid, eleve nagyobb a szociális szféra, amiben mozogsz), képezd magad, olyan szakmában dolgozz, amit szeretsz.


Röviden: Élj kiegyensúlyozott életet és akkor van esélyed egy hasonló gondolkodású nővel találkozni.

2018. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg nagy, de figyelj oda ne siesd el. Sok minden kell egy kapcsolathoz hogy jol mukodjon, gyerekhez meg megtobb. Marmint ha minosegi eletet is akarsz biztositani neki, es itt nem arra gondolok h mindent amit ker megtudj venni hanem inkabb a stabilitasra. 25f
2018. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen terveid vannak, akkor a konzervatív, vallásos neveltetésű lánykák között keresgélj. Ott még talán van némi esély, ha bírod a "körülményeket". A többinél 30 éves korodban majd áldani fogod az eget, ha nem leszel apuka (papíron).
2018. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

édesem, addig még el is válhatsz, és nyögheted a gyerektartást.


nem kell sietni.

2018. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, bármikor összejöhet. A férjem 20 volt, én 21, mikor összejöttünk. 9 év telt el, a második gyereket várjuk, tök boldogok vagyunk együtt azóta is. De fél évvel korábban egyikünk se gondolta, hogy együtt leszünk, pedig ismertük már egymást.

Ja, és amúgy ateista vagyok (ő is) :D a vallásosság baromira nem feltétele ennek, ez hülyeség.

30N

2018. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Évről-évre egyre kisebb! Már ha magamból indulok ki.
2018. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!