Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 éves korom után se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves korom után se sikerült még nőként egy értelmes, tartós párkapcsolatot összehoznom, akkor érdemes még valaha családban gondolkodnom, vagy engedjem el az ilyen terveket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 21:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen negatív és pesszimista hozzáállással hogy létezhet egyáltalán valaki?

Meghalni esetleg máris nem akarnál véletlenül?


A hiba mindenképpen benned van, változz meg. Minden csak rajtad és tőled függ.

2018. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Fú, én is így vagyok, csak én nem családot akarok, mindössze egy mély lelkiségen-testiségen alapuló biztonságot adó társkapcsolatot.


Nekem vannak önbizalom gondjaim, a sikertelenség egyik okának ezt tartom. A másiknak pedig az introvertált alkatomat. De a remény hal meg utoljára, nem igaz?....

2018. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem csak szüneteltesd a dolgot, minél jobban akarod, annál mélyebbre tudsz merülni a negatív spirálban.Frusztráltan nem lehet párt keresni. Mondanám azt, higy szrd le magasról, foglalkozz mással, és ha visszajöttél a normális hangulati szintre, akkor mehet újra a dolog.


Én ezt tettem és omlanak utánam a nők. Na jó nem. :D

2018. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
#3 Én évek óta szüneteltetem a dolgot. És semmi.
2018. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%
Azt durva így látatlanul mondani, hogy a kérdezőben van a hiba. Nem biztos, hogy így van. Az pedig, hogy minden tőled függ egy hazugság.
2018. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#3 Gyakorlatilag lassan egy éve abbahagytam a próbálkozást, engem se keres senki, szóval ezzel nincs probléma...
2018. jún. 5. 21:33
 7/32 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem sikerült még és 26 leszek. A külsőmben tálalok persze problémát ahogyan a belsőmben is de nem tekintem őket olyan hatalmasnak, hogy ezek legyenek az okok. Akinek én tetszettem nekem ő nem tetszett és fordítva. Nem adom fel, reménykedem, hogy összejöhet nekem is valami. Persze mondjak, hogy engedje el az ember de ezt olyan nehéz, hiszen minden nap van egy szituáció amikor belém hasít, hogy de jó lenne ha lenne legalább egy stabil kapcsolatom.

25N

2018. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan, hogy abbahagytad a próbálkozást, mivel gondolom, jössz-mész, dolgozol, éled az életed, vagyis minden nap belebotolhatsz valakibe. Ne erölködj, hagyd, hogy magától megtörténjen. Ha 5-6 év múlva találod csak meg az igazit, még mindig nem vagy elkésve, gyereket meg 35 évesen is ráérsz szülni...
2018. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8 Őszintén szólva, ha több, mint 10 év alatt nem sikerült találni valakit, akkor nem hiszem, hogy 5 alatt fog, főleg egy szűkebb körből válogatva (ugyanis a hasonló abmíciókkal rendelkező és korban "illő" férfiak nem kis része természetesen foglalt már).
2018. jún. 5. 21:51
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Szoktál közösségi programokra járni? Csodálkoznék, ha ott nem találna rád egy megfelelő partner.
2018. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!