Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon nehéz baratnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon nehéz baratnőt találni átlagos kinézettel?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem úgy érezni, hogy nekem sosem lesz párom, sosem fogom megtudni, milyen szerelmesnek lenni, és szeretni valakit.

Pedig nincsenek nagy elváraásim, csak annyi, hogy ne legyen elhízva, ne legyen beképzelt, ne fesse magát agyon, és ne legyen rajta semmi mű.


Miért nem találok végre egy normális nőt?:(

F


2018. szept. 30. 02:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Átlagos kinézettel ne remélj sikert. Az átlag azt jelenti, hogy belőled 12 egy tucat, semmivel nem tűnsz ki a tömegből. A lánynak nincs oka téged választani a másik tucatember helyett, mert ugyanazt kapja.

A másik meg: sokszor több a férfi, mint a nő. Egy átlaglánynak bőséggel van kiből válogatnia, és naná hogy nem fogja beérni a szintjéhez illő pasassal (itt persze már "jó reggelt" helyett is a suba-subához kasztelméletet nyomja a felemás igazságérzetével), hanem magánál jobbat választ. A nők monopolhelyzetben vannak, és vissza is élnek vele. Tehát nincs sok lehetőséged: vagy lejjebb adod az igényeidet, vagy maradsz egyedül. Én az utóbbit javaslom.

2018. szept. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg simán fogsz találni párt átlagos kinézettel,ugyanúgy,mint a rajtad kívül élö több millió átlagos kinézetü ember. Csak ne görcsölj rá,járj emberek közé,legyél nyitott,éld és élvezd az életed,aztán majd szépen megtaláljátok egymást a megfelelö emberrel.
2018. szept. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak egy átlagos szürke kisegér cagy, akinek sosem lesz barátnője.
2018. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok én itt senkit bántani de azért a százalékokból kitűnik kinek a tanácsait nem fogadnám meg. Én biztos nem olyan autószerelőt hívnék akinek a saját kocsija is szar.

Ha a külsőd átlagos két dolgot tehetsz szerintem. (Illetve hármat de a harmadik út vezet az itteni síró/nőgyülölő állapothoz. Gondolom nem ez a cél)

Biztos te is látod az utcán járva hogy nem csak a 10/15ös pasikkal van nő. Ennek az az oka hogy a külsején kívül a srác tudott valamit mutatni. Találd meg miben vagy jó mi az erősséged és gyúrj rá. Ez egyrészt önbizalmat adhat másrészt kiemel a tömegből. A másik lehetőség hogy a véletlenre bízod nem teszel semmit és reméled hogy olyan lánnyal akadsz össze aki pont a te adottságaidat alap jellemedet keresi.

Az szerintem sose árt ha valamire azt mondhatod hogy igen én ebben jó vagyok. Ez olyasmi legyen ami érdekel. Emellett az is jó pont ha tudod merre haladsz.

Amit még tehetsz hogy emberek közé mész. Kitalálod mihez lenne kedved és olyan társaságot keresel pl fotó szakkör csak hogy valamit hozzak példának. Ha a külsőd nem kiemelkedő és nem akarod a véletlenre bízni ismerkedj társaságban barátkozz és ha úgy látod van lány aki nyit feléd próbálkozz.

A legrosszabb amit tehetsz hogy leülsz és sajnálod magad mert aki “leül” jellemzően már nem tud felkelni mert az önsajnálatot megérzik az emberek és kerülni fognak amitől még szomorúbb és kiábrándultabb leszel és idővel azokat is elmarod magad mellől akik szeretnek. Egyedül pedig berögzült rossz szokásokkal depressziósan és magányosan már se kijönni nem lesz esélyed ebből a spirálból se párt találni. Most még dönthetsz másképp.

2018. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"Egy átlaglánynak bőséggel van kiből válogatnia" - aham, szexre.


de ha komolyabbat akarunk, döbbenetesen leszűkül a kör.


N

2018. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg. Minden nőnek csak a férfiak legjobban kinéző 5-10%-a tetszik, és minden nőnek ugyanazok. Átlagos férfival legfeljebb addig állnak le, amíg nem találnak jobbat.
2018. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Amíg a külsődön pörögsz, addig tényleg nem is lesz semmi nő!


Az önbizalomra tapadnak a nők. Szóval keresd meg azt, hogy miben vagy jó és azzal foglalkozz. Előbb-utóbb bevonzod majd érdeklődés alapján a nőt is. De ha csak sírsz, hogy "jaj, de átlagos vagyok", akkor semmi sem fog történni!

Saját tapasztalat alapján nekem mindig is átlagosnak számító férfiak tetszettek, akik belül egy cseppet sem voltak átlagosak!

2018. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Simán lehet, ha nincsenek túl nagy igényeid
2018. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a műnő dolgot nem is értem különben. Csomó férfi írja itt, hogy a társkeresők tele vannak agyonsminkelt műnőkkel. Megnéztem a női profilokat (konkrétan a Badoo-n), és őszintén szólva, sokkal több átlagos, egyszerű csajt/nőt láttam, mű az kb. 10-ből 1-2. Mégis sikerült a férfiaknak őket kiszúrni... Vajon miért.


Ja, nő alatt nemcsak a tinikategóriát meg a huszonegy-két évest értem, hanem a 30 vagy afölötti korosztalyt is. Mondjuk szintén ilyen korú férfinak őket is észre kéne venni, nemcsak azzal foglalkozni, hogy kis éretlen tinilányok mit csinálnak meg hogy néznek ki.

2018. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Ezek szerint két Badoo létezik. Éppen ott a legrosszabb a felhozatal nőkből, még értelmes nőt ott nem láttam, és a legtöbbnek már a profilképén látszik, hogy max 2 agysejtje van.
2018. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!