Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos kinézettel miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézettel miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetem van, nem szeretek bulizni meg ilyenek. Komolyabb kapcsolatra vágyom. NEM CSAK SZEXRE!

Nem vagyok olyan mint az átlagos velem egyidősek, akiknek csak a dugáson jár az eszük. Szeretem a normálisabb nem plázacica és Facebook előtt ülő lányokat.

Van rá esélyem hogy megtalálom majd azt aki nekem való?

17/F



2013. szept. 1. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
üdv a klubban
2013. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen klubtag vagy méghozzá kombinált bérlettel ;)
2013. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mert a kinézet nem számít annyit a lányoknál mint a férfiaknál


F

2013. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert a sok féleszű csaj csak a menő csávókra bukik. Azok meg egyszer megpukkantják aztán kirakják őket. Utána meg itt sírnak gyakorin, hogy milyen szar nekik.
2013. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én bírom a Facebook előtt ülő lányokat, ők néha még nekem is válaszolnak
2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy klubbtag vagyok, de itt olyan fülledt a levegő...
2013. szept. 1. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
van,csak kutatni kell.
2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Üdv a klubban 1-csatlakozom!
2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként én csúnyának tartottam magam mindig, csak mondták hogy ne mondjak ilyeneket magamra, meg egy lány mondta is hogy szerinte helyes vagyok, meg iylenek, csak hát na. Mondjuk lehet hogy nincsen elég önbizalmam.

Miért van az hogy manapság a lányok nem szeretnének komoly kapcsolatokat csak szexet, vagy csak egy "fiú barátnőt" maguk mellé?

2013. szept. 1. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy átlagos vagy külsőre, de egy olyan lánynak, aki szintén egy kapcsolatot keres annak ez nem elég, mert a belsődet is nézi.

Egyébként igen, van rá esélyed.

2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!