Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A facebook-on való BÁRMILYEN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook-on való BÁRMILYEN próbálkozást kezdeményezésnek kellene venni és örülni neki?

Figyelt kérdés

Tehát a leggyakoribb "szia mizu" ráírásokat és a jelölgetéseket afrikai, ukrán, indiai, stb. idegenektől. Amennyire tudom, ennél jobb próbálkozások ritkák.


Én eddig azt hittem, csak azt kellene kezdeményezésnek számítani, amiben van akármilyen személyes komponens, mikor legalább egy információt tudnak és "felhasználnak" az emberről (város, életkor, hajszín, stb.). De akkor mindennek örülni kellene, akkor is ha teljesen személytelen és nyilvánvalóan mindenkinél próbálkoznak, akinek be tudják tippelni a nemét?


2018. szept. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Igen, nagy valószínűsggel kezdeményezésnek lehet tekinteni.

2. Hogy minek örülsz, a te dolgod.

2018. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szar kezdeményezés is kezdeményezés, de örülnöd nem kell neki. :-)
2018. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
De ,h nem...sőt a farok képektől meg már az agyadat is illene eldobnod...:D elvégre mennyivel kedvesebb és informatívabb egy szerényen beállitott farok kép ahogy közben mégis kajánúl rád mosolyog és talán még egy egy "könnycsepp le is csorog róla ezzel is kimutatva h igen érzékeny farokról van szó aki fél h ez a szerelem is csak plátói marad :D<<szóval mindenkiképp elvégre ki ne örülne neki ha még csak kép formájában is de rá kacsint a "szerencse"? :D
2018. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert kell orulni neku? 😊
2018. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!