Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne prostihoz menni, ebben az esetben? (Ismerkedési gondok)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom, részben az önbizalomhiányom miatt, részben a szextől való félelmem miatt, mert sajnos nagyon félek tőle, ami egészségügyi okokra vezethető vissza.


És arra gondoltam, hogy ki kéne próbálnom a szexet egy prostituálttal, hátha ez segít legyőzni a félelmemet, és lebontani az egyik korlátot, amely korlátoz a nők felé való nyitásban.


Azonban sajnos undorodom a gondolattól, hogy egy hivatásossal veszítsem el a szüzességem, vagy egyáltalán összefeküdjek eggyel. Illetve félek, hogy sok csajnál kizáró ok lenne ismerkedés terén, ha kiderülne.


2018. szept. 30. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Teljesen jogosak a félelmeid. Szánalmas lenne.
2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az esetben nagyon gáz lenne. Prostihoz szórakozni megy egy normális ember, nem azért, hogy a társkeresési problémáit megoldja.
2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor, hol lehetne segítséghez fordulni?
2018. szept. 30. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt:


[link]


Prosti, különtanár matekból vagy csajozási tanfolyam, mind ugyan olyan. Fizetsz azért, amit mások ingyen is megkapnak, de te nem. Jelentkezz!

2018. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Azonban sajnos undorodom a gondolattól, hogy egy hivatásossal veszítsem el a szüzességem"


szerintem sem kéne erőltetni, inkább próbálj vkit keresni akihez érzelmi szálak is kötnek, addig pedig megvan a közismert módja a szexuális vágy enyhítésének :D

2018. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha undorodsz a gondolatától is, akkor igen, gáz lenne.

De amúgy nem. Jobb, mint 30 évesen is szűznek lenni és álmodozni róla. Ráadásul addigra olyan szinten fogod túlmisztifikálni az egész szex témát, hogy mindenen parázni fogsz.

2018. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Prostizni minden szituàcióban gàz. Ès igen, nàlam pl eleve bukó hga egy pasi prostizott. Ilyen szintű igénytelenséget az én gyomrom nem vesz be. Volt is akivel emiatt szakítottam meg az ismerkedést. Az igényesebb nők elutasítjàk az ilyen férfiakat. Az meg nem fair ha eltitkokod. Bàrmit összeszedhetsz ilyen nőktől, elég ha csak picit sérült az óvszer, és nem azonnal fogod tudni ha beteg leszel, àm simàn megfertőzhetsz màst.
2018. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Átmeneti megoldásként esetleg elmehetsz ilyen masszázsra, ahol a masszőrlány meztelenül fogad, majd "lekezel", így ez mégse aktus de oldódhat a félelmed...
2018. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom,szerintem nem gáz. Tudom milyen amikor maga alatt van az ember,hogy nem kell senkinek,fél az egésztől ,magányos. Nem tudhatom milyen hatással lesz rád,de hátha bátrabb leszel utána! Max 20 éves korodig még várnék,de ha már kényelmetlenül érzed magad akkor tedd meg. Ismerek olyat akinek ettől múltak el a gátlásai,hogy rájött hogy nem is olyan nagy dolog ez.


Viszont mikor csajozol ne hangoztasd.

Max ha komoly a dolog mondd el valahogy ha szóba kerül. Ha szeret meg fog érteni.

Szurkolok!

2018. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A prostik forgalmának a nagyobbik részét pont olyan férfiak adják, akik abszolute sikertelenek a nőknél, és képtelenek megugrani a kismillió elvárást, vagy csak simán a férfitársaik nem hagyják érvényesülni őket.
2018. okt. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!