Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne prostihoz menni, ebben az esetben? (Ismerkedési gondok)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom, részben az önbizalomhiányom miatt, részben a szextől való félelmem miatt, mert sajnos nagyon félek tőle, ami egészségügyi okokra vezethető vissza.


És arra gondoltam, hogy ki kéne próbálnom a szexet egy prostituálttal, hátha ez segít legyőzni a félelmemet, és lebontani az egyik korlátot, amely korlátoz a nők felé való nyitásban.


Azonban sajnos undorodom a gondolattól, hogy egy hivatásossal veszítsem el a szüzességem, vagy egyáltalán összefeküdjek eggyel. Illetve félek, hogy sok csajnál kizáró ok lenne ismerkedés terén, ha kiderülne.


2018. szept. 30. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sztem. túlértékeled az egészségügyi okot...
2018. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi ok, egy kicsit rövidebb fitymafék, pont határeset, az urológus szerint nem indokolt a műtét, de azért félek, mert állítólag lehetséges, hogy elszakad a fék,vagy bereped a fityma felülete, mégha ezekre kicsi is az esély.

Plusz van egy erős pszichés félelem a fitymám hátraakadásától, illetve a pénisz esetleges eltörlése is felmerült bennem...


Plusz a péniszem sem túlzottan esztétikus, pl. a mekk felülete érdes, nem szép rózsaszín... (Egyébként egészséges), és ez is erősíti bennem a gátlásoksokat.


Ezek az elsődleges félelmeim, és ezek eloszlatása lenne a fő.


Maga a szex nem annyira hiányzik, ezen igényeimet magam is ki tudom elégíteni, inkább párt szeretnék találni, akivel nyílván sor fog kerülni szeretkezésre, de ezen félelmek miatt nem merek ismerkedni...

2018. okt. 1. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!