Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet, ha a srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, ha a srác az egyik pillanatban teljesen elutasító, a másikban pedig próbál minél közelebb tartani magához?

Figyelt kérdés

Egyetemi koliban megismertem egy srácot ,akivel egész jól megvagyunk (közös hobbi/érdeklődési kör/ízlés stb.), és mivel egy emeleten lakunk,így gyakran járunk át egymáshoz dumálni ,sorozatozni stb. Nekem nagyon tetszik , de még nem mertem neki elmondani, úgy voltam vele ,hogy inkább próbálok olvasni a "jelekből" ,hogy kölcsönös-e egyáltalán a dolog. Viszont az ő oldaláról elég ellentétesek a jelek ,így nem tudom hovatenni a dolgot.

Például ,amikor szomorú voltam átkarolt többször is , vagy odahúzott magához és vállán pihentettem a fejem, vagy megmasszírozta a vállam/nyakam. De olyan is volt ,hogy késő este egy hosszabb beszélgetés után csak feküdtünk egymás mellett fáradtan és odabújtam hozzá és így pihentünk egy ideig ,és egyáltalán nem zavarta . Még meg is jegyeztem neki ,hogy milyen jó illata van meg kényelmes a válla, és nagyokat vigyorgott a bókokon.

Máskor meg viszont teljesen ellentétesen viselkedik. Ha hozzáérek elhúzódik , olyan fejet vág ,amiről ordít ,hogy mennyire zavarja ,hogy hozzáértem, valamikor mondta is ,hogy inkább ne csináljam .

Mi lehet ilyen ellentétes viselkedés mögött ?



2018. szept. 30. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Épp vagy jobban, vagy kevésbé jól alakul a másik csajjal a dolga. Vagy skizo. Mi nem tudhatjuk...
2018. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelentesz neki semmit. Csak magadat lovalod bele egy sehová nem vezető dologba, hiába nyomulsz rá nőként ezerrel.
2018. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Néha nagyon meg akar dugni, néha a legkevésbé sem. Ez csak rajtatok áll.
2018. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először magadban tisztázd le, Te mit akarsz tőle, aztán terírsd ki a lapjaidat. Meglepő ám, de általában a legegyszerűbb megoldás a megoldás.. itt az őszinteség. Ezt könnyű túlgondolni, de nem kell..
2018. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!