Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Éreztétek már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Éreztétek már úgy randin magatokat mintha egy kávéra sem akarna meghívni egy srác? Tehát ő minél "olcsóbban" akarta megúszni a randit.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 13:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha igen... Megalázó volt a helyzet? Kellemetlen? Ciki?
2017. jan. 17. 13:54
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Most gondolkozom, de még soha nem volt ilyen. Általában mindig max egy teát kértem, és mindig felajánlottam, hogy fizetek, de sose fogadta el senki, az sem, aki később nem akart újra találkozni.

25L

2017. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ha van pénze nyilvan meghiv. Ha szűkölködik érthető de a jo kommunikalas kell hozza hogy fizetésnél ne legyen feszengés. Ha nem félünk és látjuk hogy a hölgy nem ez szerint mérlegel akkor nincs mitől félni. A mai világban az hogy esetleg mindenki fizeti a sajátját teljesen normális már. Engem pár éve pont hogy az hozott zavarba ha valaki "meghivott". :)
2017. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Igen, éreztem így, és nagyon jó bele is találtam.

Ez a tipikus első randin sétálgassunk. Ami szerintem egyáltalán nem jó ismerkedésre, mert még csak egymásra se nagyon tudtok nézni, csak baktattok egymás mellett, és kerülgetitek a többi embert, vagy kóricáltok egy parkban.

Jó időben még esélyes, hogy egy padra le tudtok ülni, de amikor valaki hidegben is ezt tudja ideális első randinak elképzelni, az elég gyanús.


A másik, mikor felajánlom, hogy üljünk be valahová, és megy a mismásolás, hogy ilyen helyen nem lehet ismerkedni. Ha öt perccel később felajánlom, hogy én hívom meg kávéra, akkor már semmi gond nincs, akkor érdekes módon lehet közben ismerkedni.

2017. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhivott randira, egy barba, es csak egy pohar vizet kert, szoval a vegen ott uldogeltunk 2 pohar viz mellett egy oraig.

Megfordult a fejemben, hogy valami meregdraga koktelt krjek amikor odafordult hozzam, hogy en mit iszom. De aztan csak legyintettem.

Ezt meg el is neztem volna, meg akkor is, ha nem a legjobb kezdet, hiszen ha barba akar menni, akkor mar legalabb egy sorre legyen penze.

Csakhogy kb 3 perccel azutan, hogy leultunk, elkezdett fogdosni, kezet a combomra tette stb. amikor meg elbucsuztunk megcsokolt, de kb ugy mintha egy polip lett volna, nem tudtam kiszabadulni. Amikor vegre sikerult, akkor mergesen legyintett, hogy biztos frigid vagyok.

2017. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ha észreveszem, akkor azt mondom meghívom én nagyon elszégyellik magukat, de többet szóba sem jöhetne mint potenciális partner, hála nem sok ilyennel találkoztam.
2017. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Elhívott egy srác korozni, és mikor vette a jegyet,csak magának vette meg. Picit meglepődtem,mert én randira számítottam. De gyorsan megvettem én is magamnak,hogy ne.lássa rajtam a megdöbbentést. Szerencse,hogy volt.nálam.pénz.

Gondolom ő nem randinak fogta fel vagy foggalmam.sincs.

Én úgy gondolom,nem. Sak a pasinak kell fizetnk mondjuk egy italt vagy egy belépőt hanem akár a nő is fizetheti. Attól függ,ki hívott el kit,nem??

2017. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy éreztem? Konkrétan közölte már a találkozó előtt, hogy ő elvből egy fillért nem költ nőre, szóval eszembe se jusson meghívatni magam valami drága helyre.

Megírtam neki, hogy nekem az volt az elképzelésem, hogy találkozunk, hogy megismerkedjünk, felőlem összefuthattunk volna a könyvtárban is: meleg, csendes, le lehet ülni, és ingyen van.

De most, hogy innen kell indulnom, hogy én bizonygassam, hogy nem vagyok egy pénzéhes ribizli, nekem már találkozni sincs kedvem. Aztán tiltottam.


Utána egy ismeretlen fiókról még valaki küldött pár cikket a magasfenntartású nőkről. Szánalmas.

2017. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
A nagyon ciki az, amikor a sokadig randin se hívja meg a csajt semmire. Ha annyira surmó lennék srácként, akkor legalább egy-egy kávé tasakot vennék, egy kis forró vizet vinnék magammal és valahol a parkban meginnánk :P
2017. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aki elhívja a másikat,annak illik fizetni.

Független a nemtől

2017. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!