Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen üzenetet érdemes írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenetet érdemes írni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj, már elég régóta próbálkozom internetes társkeresőkön, de nagyon választ sem kapok. Normális leveleket szoktam írni, nem küldök bráner képeket, stb. Kb úgy szoktam hogy ha valami megfog egy nő profilján akkor azzal kapcsolatban írok neki, emellett írok magamról, és felteszek egy-két kérdést az ő életével kapcsolatban, hobbi, munka, ilyesmik. Egy kezemen meg tudom számolni hányan írtak vissza. Nem írok rá mindenkire, még mielőtt valaki azt gondolná. Nincsenek autóval pózolós, félmeztelenül feszítős, meg úgy általában pózolós beállított képek, szóval azokkal sem hiszem hogy baj lenne...
2018. szept. 30. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tarskeresőn efy kép többet mond ezer szónál, szóval valószínűleg mégis ott kellene keresni a bibit
2018. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oda perverzek járnak,inkább élőbe dumáljál
2018. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg a képed nem fogja meg őket, így el sem olvassák, amit írsz. ha nem vagy jóképű, nem igazán érdemes pénzt és időt fordítani társkereső oldalra.
2018. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
"Van X millám svájci bankszámlán!"
2018. okt. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Veled van a baj,hogy ronda vagy...sajnálom
2018. okt. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kor/magasság/súly?
2018. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rondának nem mondanám magam, persze kinek mi jön be. Volt már párom.


#6 os : nem vagyok elhízva, 35 vagyok 180/80, szóval az sem hogy elhanyagoltam magam és elhíztam.

2018. okt. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!