Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elnézőbbek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elnézőbbek egy olyan szegény pasival, akinek egy jól megindokolt "alibije" van, hogy miért nincs pénze?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, mint pl. az egyik legjobb barátom, aki egy rezidens orvos, és keres nettó 130 ezer forintot. Mégis van egy csinos barátnője, aki már hosszú évek óta vele van és nagyon elnéző vele ilyen szempontból. Egyszerűen elfogadja, hogy igen, itt ez van, Mo.-n az orvosi karrier lassan indul be, ha egyáltalán beindul valaha. Egy orvosnak meg kell lennie legalább 35-40 évesnek mire jönnek a ropogós hálapénzek meg magán praxisa lehet, addig nyomorgás van. Mert ugye, még a legjobb esetben is ha felveszik elsőre orvosira, és késés nélkül be tudja fejezni a 6 év egyetemet, utána még 3 év rezidens és még utána is csak egy kezdő szakorvos lesz és már hopp ott van 30 éves és még mindig egy senki, akit nem tömnek még hálapénzzel csak a tapasztalt, elismert orvosokat többnyire. De ott van például a mentős szakma is, azoknak sosem lesz több a fizujuk nettó 120-nál, mégis sok nő egy hősnek tartja őket, és a nemes hivatásukból adódóan elnézőbbek az anyagi hátrányukkal szemben, jóval elnézőbbek mintha valaki azért csóró mert lusta és/vagy mert nincsenek céljai csak egy melós. Pedig manapság egy szakmunkás, sőőőt nívósabb helyen még egy betanított munkás jövedelme is csicskítja a kezdő orvos és a mentős béreket. És a pénznek ugye nincs szaga. Ha bemész a boltba, senki nem nézi hogy milyen nemes munkát végzel vagy milyet nem, csak az számít van-e pénzed. Meg ott vannak a magas albérlet/ingatlanárak, ha bemész a Duna-House Holdinghoz ugyanúgy eléd teszik a 40 millás új építésű garzon árakat, nem számít, hogy neked 120k-s a jövedelmed, amire még hitelt sem ad a bank. Autóról többnyire csak álmodozhat egy ilyen bérkategóriában dolgozó férfi, még ha ingyen lenne sem tudná fizetni a benzint sem, így hát marad a tömegközlekedés.

Egyszóval a pénznek nincs szaga, a nyomor az ugyanúgy nyomor, bármi is a kifogás, az alibi arra, hogy miért nincs pénz. Mégis, miért elnézőbbek a nők a hivatással rendelkező férfiak anyagi helyzetére nézve, mint a céltalan farokverő pasik anyagi helyzetére? Ha így nézzük ez egy kicsit logikátlan.



2018. okt. 3. 06:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem mindenki olyan gondolkodású, mint te és ahogy elnézem, neked ezt nem is lehet elmagyarázni.
2018. okt. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Rezidens dokikában ott a LEHETŐSÉG, hogy beinduljon neki, akár külföldön is. Akkor egyből szintet lép a jövedelme.
2018. okt. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha így nézzük ez egy kicsit logikátlan."


Eg es fold a kulonbseg egy jovojen dolgozo, celokkal rendelkezo es egy tengodo, tanulatlan ember kozott. Ha te ezt nem erzed, akkor nagy gond van nalad.

2018. okt. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

így van, én is a LEHETŐSÉG (a minőségibb életre, több pénzre) miatt voltam én is "elnézőbb" bizonyos szakmák kezdő képviselőivel.


másrészt több közös témánk volt egy kezdő orvossal, mint egy melóssal, továbbá a kisdoktor egyáltalán nem nézte le az én (diplomás) munkámat, ellentétben a melóssal ("csak a fizikai munka az igazi", stb.).

2018. okt. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Hát nem is tudom, hogy miért tetszik jobban, ha valaki okos, értelmes ember és egész nap életeket ment, mint az, ha valaki otthon fetreng és a phaszát veri egész nap.
2018. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi baromságot, atyaég...
2018. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
Egyáltalán nem. Nem érdekli őket, hogy miért nincs pénzed, ahogy az sem, hogy mit dolgozol, csak hogy mennyit keresel. Egyedül abban az esetben bocsátják meg, hogy csóró vagy, ha piszok jól nézel ki.
2018. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
#7: csak teged minosit, hogy normalis nok messze kerulnek.
2018. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

A.)-Es h telt a napod Dragam?

-Nagyon huzos volt az ugyelet de visszahoztuk a 75eves szivinfarktusost/nem kellett leamputalni a balesetes jobb labat/odaertunk idoben es nem verzett el a gyerek.


B.) -Es h telt a napod Dragam?

-4oran at b*megeltem a gyartosoron majd jott a Pityu,elszivtunk par cigit zsinorban,aztan ujabb 4orat alltam es rakosgattam az alkatreszeket.


Uaz a penz valoban,de megsem.

Az A.)-e hivatas,van ertelme.

B.)-e Droidmunka. Idegolo es sehova sem tart.Voltam sales-es egy gyarban. Ne tudd meg milyen diskurzus megy az ebedloben az operatorok kozt.Aki megteheti,tanuljon.

2018. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2%
Mo.-n egyáltalán nincs ez így, totál lenézik, lealázzák inkább.
2018. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!