Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek miként sikerült összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abe123456 kérdése:

Nektek miként sikerült összejönni a kiszemelt lánnyal, mennyi időbe telt és hogyan randiztatok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akar összejönni egy kapcsolat se csak nem tudom h mi lehet az oka h bennem van a hiba vagy csak egyszerűen szerencsétlen vagyok ezen a téren, mert nem vagyok elviselhetetlen vagy bunkó, max picit szégyenlős lehetek.

2018. okt. 3. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem vagyok férfi, de a párom még kapcsolatunk előtt pontosan a te cipődben járt. Rendszerint soha semmi se jött neki össze, pedig egy rendes emberről beszélünk, reális életfelfogással.


Mi gimnáziumban ismertük meg egymást látásból akkoriban. Igazából mindkettőnknek 1-1 emlékkép maradt meg bennünk a másikról. Még csak egymás nevét sem tudtuk.


Teltek az évek, mindketten jártunk a saját utunkat. A sors pedig furcsán fordult. Rombadőlt a kapcsolatom, karrierem és úgy döntöttem szakmát váltok.


Az első pár hónapba eszem ágába se jutott hogy a közelében vagyok és mennyit mozog ebbe a közegbe. Decemberbe pedig mikor jött az ajtót leszerelni én nagyban szaladtam le a lépcsőn a moslékossal és az alján szépen majdnem átestem rajta. Képzeld el hogy örült nekem, talpig maradékos lett.


Akkor már éreztem a késztetést megcsókoljam,érintsem. Utólag kiderült ő is.



Nem igen tartottuk mi a kapcsolatot. Eljött az április, és megvolt beszélve hogy a főnök elküld értem valakit aki elvisz a versenyemre. Kit küldött? Na kit? Kinek a kérésére? Az övére.

Azt az udvarlási ceremóniát amit ő lerendezett abba a pár napba, kebesen alakítanak.

Igazából ezzel csak azt akarom mondani, akit neked szánnak a sors utánad dobja és nagy dolgokat se kell érte tegyél.


Fel a fejjel nem tudhatod mikor mi vár rád. :)

2018. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az aranyos sztorit ;) , különben én is arra gondolok h sok esetben a sors hozza össze a szerencsésebb embereket egymással, de én nem tartozok közéjük sajnos.
2018. okt. 4. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!