Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják: "Ha egy fokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják: "Ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél, akkor már találsz barátnőt" Akkor miért nem jövök be a kiszemelt lányoknak?

Figyelt kérdés
Jó fej srác vagyok, akiben vannak értékek.175 magas 18 cm a farkam szerintem az nem olyan vészes! Átlagos kinézetűnek tartom magam mindig divatosan öltözködöm, és mindig ápolt vagyok. Súlyban 72-75 kg "Úgy mozgatom a mellizmom, mint Dwayne Johnson " Akkor miért utasítanak vissza a kiszemelt lányok? Valamiért úgy menekülnek előlem, mintha rothadna a fogam. A kiszemelt lányok csak barátkozni akarnak velem.

2018. aug. 3. 00:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Több sebből vérzel. Jó ha van mejelenésed. De az a megjelenés, kompatibilis a lányokkal akiknél próbálkozol? Illetve hiába jó a külső, ha a benső egy 18 centis Dwayne Jhonson. Tehát, lehet rosszlányknál próbálkozol, szó szerint. :D bensőre is kellene gyúrni.
2018. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Olyan srác vagyok, akire minden helyzetben lehet számítani, Aki ha valamit megígér akkor tartja a szavát nem tudnám magam jobban jellemezni, mint az a srác akiről a legtöbb lány beszél, hogy ma már nincsenek ilyen srácok akik tisztelik a nőket.
2018. aug. 3. 01:07
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket most felejtsd el amit leírtál...
2018. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos csatlakoznom kell. Az ilyen jegyeket viselő fiúk a mai lányokból aszexuális érzelmeket válltanak ki.
2018. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

"Úgy mozgatom a mellizmom, mint Dwayne Johnson " Akkor miért utasítanak vissza a kiszemelt lányok? "



Hát ezt én se értem... :'D

2018. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Olvasd át még párszor az alkérdésedet és megérted a miértet. Egy, hogy nem segglyuktól ér faxt mérni, kettő, hogy akkora paraszr vagy, hogy szalonnás Orbitot kérsz a boltban, avagy bicskával eszed a fagyit.
2018. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha szépen beszélek a lányokkal, akkor csak barátkozni akarlak, ha meg bunkóbb vagyok akkor meg azt mondják a hátam mögött "beképzelt *** vagyok"
2018. aug. 3. 01:31
 8/25 anonim ***** válasza:

Ezt mondják, de attól még nem igaz.

A nőknek is a külső az elsődleges szempont.

2018. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, találhatsz barátnőt, azt nem mondta senki, hogy. "kiszemelt lányok" közül fogsz találni.
2018. aug. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ez az ordogos duma a haborus idokbol valo (ferfihiany).
2018. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!