Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, vagy válófélben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, vagy válófélben lévő férfiak! Hogyan gondolkodtok? Szeretnétek még jól működő kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tehát ahol a két ember, férfi és nő tudnak egymás társai lenni, fontos az együtt töltött idő, ahol már a közös gyerek téma lecsengett, mindkét fél a boldogságot, a nyugalmat, az igaz társat keresi a másikban.

Mondhatnék még olyan kulcsszavakat, hogy megértés, támogatás stb. Tehát láttok esélyt még normális párkapcsolatra?


2018. okt. 4. 12:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én is nagyon megdöbbenve olvasom a válaszokat.

Titkon itt én ilyen sikersztorikra számítottam.

Mondjuk nem fogok soha azonosulni negatív dolgokkal. Nem engedhetem meg magamnsk, hogy lehúzzon. A párkapcsolat terén nagyon nem vagyok jó, valószínűleg rossz csillag alatt születtem, de más dolgokban jól boldogulok.

Szóval szerintem "elengedés" és szemlélet a két fontos e kérdéskörben.

2018. okt. 4. 19:22
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

16-os sajnálom...

De amúgy leírnám a női oldalt:


Én TÁRSAT nem találok, és a férjem is ezért került lapátra. Nekem olyan férfi kellene, akivel kiegészítjük egymást és nem a pótanyukája vagy a cselédje vagyok. Akivel meg lehet beszélni, hogy ki mikor mit csinál és nem kell napokat könyörögni, hogy méltóztasson már felemelni a fenekét és VALAMIT csinálni, hogy ne rajtam legyen minden teher. Nem szeret porszívózni? Nem baj, én megcsinálom, de akkor pakolja be addig a mosást vagy teregessen ki. Utál főzni? Én szeretek, csak akkor vigye ki a tányérokat és a szemetet.


Esetleg nem szeret semmit csinálni, ha hazajön a munkából főtt kaját akar a tiszta lakásban? Én ezt is megcsinálom - de akkor nem tudok dolgozni egy munkahelyen,teljes állásban,akkor tartson el. Mert az már nem lenne korrekt, hogy ugyanúgy dolgozom, beleadok a számlákba, meg még ugráljam is körbe.

A volt férjemnek azt is mondtam, hogy mivel az én fizetésem több mint 2x annyi mint az övé, akkor én viszem az anyagi teheket, koncentrálok a szakmámra ami sokszor túlórával jár, de akkor vállaljon be ő otthon többet. Az se volt jó neki.


A mai férfak már nem családfenntartók, akik eltartják a feleséget aki megteremti a meleg családi hátteret mert miazmá' hogy eltartsák a nőt, de a házimunka az női meló, csinálja az asszony a munka után,nevelje a gyerekeket, aztán még lejtsen csábtáncot szexisen...


Én is besokalltam nem kell mégegy pimasz óriáscsecsemő akinek a pótanyukája legyek,akkor már inkább a macska :D

2018. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

Örülök neki, hogy elváltam, viszonylag jól is jöttem ki anyagilag, de soha többet még csak hallani sem akarok kapcsolatról. Maximum csak nagyon laza viszony vagy egyéjszakás kaland érdekel. :)

A kapcsolat egy érzelmi csapda, anyagi csőd és hatalmas csalódások sorozata. 41F

2018. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
22 esnek. Nem minden férfi olyan.Én mosogattam főztem pénzt is kerestem közben felújítottam a házat,és még gyeden is voltam.Aztán volt egy 8 éves kapcsolatom,de ott se vártam el hogy mindent ő csináljon.Most 3 hónapja egyedül de mindenem megvan és a 13 éves fiamat is nevelem.vannak normális férfiak és normális nők is.Csak kevés.
2018. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!