Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért írtok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért írtok rá társkeresőn 100+ kilóméter távolságra élő nőkre? Hogyan képzelitek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ki utazna a másikhoz, és milyen időközönként? Mikor költöznétek össze vele ha minden jól alakul? És ki hagyja ott a szülővárosát? Ezek a kérdések engem visszatartanak, hogy távolabbi férfiak leveleire válaszoljak. Főleg, hogy én olyan körülmények közt élek, hogy nem tudok vendéget fogadni például. Szóval elég esélytelennek látom.
2018. szept. 26. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
What? Amikor fent voltam ezeken rögtön levettem a max. távolságot 5km-re
2018. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Potya menetért utaznak. Sőt, volt, aki azt akarta, én utazzak hozzá egy körre az ország másik felébe. Nem vagyok az egyejszakas híve, így a saját városomban se kéne, de ez külön tetszett, hogy felajanlotta ezt a páratlan lehetőséget.
2018. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
A Tinderen miért like-olnak 100+ km-re lévő nők? Azt hinném legalább szex lehet valahogy, de valójában mindig csak az időmet húzzák.
2018. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindenki olyan unmobilis mint te.... Engedd már meg!
2018. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Na, akkor elmesélem a történetem. Nő vagyok.


Párommal egy közösségi oldalon ismertük meg egymást, táv 200 km volt. Másfél hónapig ismerkedtünk így azt jött a személyes találkozó a két város között félúton. Heti egy nap volt így tali 8-9 órára, amikor meg mind a kettőnknek jó volt akkor egymásnál. A köztes időkben skype, fb, sms, telefon. Megismerkedésünkkor én még 2 és fél évig suliba jártam. Utána még kellett egy kis idő, hogy megkaptam álmaim állását. 4 és fél év után ő költözött az én városomba. 5 és fél éve együtt vagyunk.


Ő 33 F, én 28N


A távolság nem akadály, bár van aki még 5 perces távolságból is megcsalja a párját.

2018. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát én úgy képzeltem hogy odaköltöznék kapásból a Nőhöz, és hátrahagynám a korábbi életem. Persze ha már ismerem valamilyen szinten. Ezért is írnák rá... Viszont ha tudom hogy "például nem tud vendéget fogadni,, akkor tényleg semmi értelme.
2018. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
5-ös, jól le lettél pontozva. Itt az irigység nagyon játszik a gyk-n.
2018. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 350 kmre lévő pasival irogattam. Volt, hogy félúton tali, vagy csak nálam tali, meg én is elmentem később. Nézd, gondolom aki ilyen távlatból ír, az be fogja vállalni, hogy utazgat! És épp azért ír, mert neki ez megoldhato. Nem a legideálisabb, de vállalja.

Szerencsétlen honnan a francbol tudná, hogy te a szüleiddel pecózol, ahová megtiltották, hogy pasit vigyél? !

2018. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, aki barátnőt akar, annak még a 100 kilométerrel odébb lakó is jobb a semminél.

Ám nekem volt távkapcsolatom, és működött.

2018. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7


Az ilyennek csak azt kívánom, hogy remélem soha nem lesz ettől boldogabbak, mint, hogy leszavazgat ilyen válaszokat.

2018. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!