Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetnék meg egy olyan lánnyal, aki szeret elvonulni a világ elől?

Figyelt kérdés
Főleg, ha magam is szeretek elvonulni és nem szoktam csak ritkán társaságba járni, a munkámat pedig itthon végzem. Próbálkoztam már nagyon sok szituációban, de annyira egyformák lettek az emberek, hogy totálisan unalmas az ismerkedés, mert csak felszínes embereket ismerek meg, akik szinte pontról pontra ugyan úgy gondolkodnak és viselkednek. Komolyan ennyire alacsony költségvetésű szimulált univerzumba kerültem? Nem lehetne változatosabb és jobban kidolgozott statisztákkal dolgozni?
2018. okt. 5. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A szinte elvonulsz a világ elől,nehéz olyan emberrel találkoznod,aki után igazan érdeklődnél,vaty fordítva. Hasonló helyzetben vagyok,de én próbalok ezen változtatni,egyszer egyszer kimozdulni,ha van rá időm,a nunka mellett. Talán azírt is találtad az emberekez hasonlónak,mert sokszor valakiben az fog meg,hogy nem hasonlít rád,merőben eltértek. Hidd el,biztos vannak számodra is izgalmas és érdekes emberek,de a mai világban egy idegebnek a valódi énünket nehéz megmutatni,pláne hogy nem tudni,kihasználhatja-e vagy sem.

Au revoir :)

2018. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem látsz a felszín mögé, mert nem is nagyon akarsz, és leírsz mindenkit, akivel találkozol és beszélsz pár szót. Így nehéz dolgod lesz.
2018. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat próbálkoztam találni ilyen csajost, de nem jártam sikerrel. Mindegyikük unalmasnak találta a világtól elvonult létet.

Na ezért (is) nincs barátnőm.

2018. okt. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Senki se akar mindig otthon tespedni es dogleni egesz nap otthon. :DDD
2018. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2. Dettó.


Magam is kicsit elvonulós típus vagyok. De, én mindenkiben felfedezek/látok olyat, ami érdekel, érdekes, más. Számomra minden ember egy felfedezni való csoda (jó, jó vki sajnos negatív és nem is csoda, gondolok itt bűnözőkre, gonosz, rossz emberekre). Vkiben több van, vkiben kevesebb, hamarabb kiismerhető, de nekem ezáltal nem unalmas senki sem.


Picit nyitottabb lehetnél másokra, nézz a felszín alá.

2018. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/5: Én is meglátok sok emberben, sok jót, csak nekem az éppen kevéske ahhoz, hogy vonzalmat gerjesszenek bennem. Nyilván, magasra is raktam a lécet, de intelligencia és életvitel terén nem tudok lejjebb adni az igényeimből.



4/5: Pont, hogy nem az egésznap otthon ülésre gondoltam az elvonulás alatt. Sokkal inkább arra, hogy nem szereti a nagy társaságot, a nyilvános tömegrendezvényeket stb., nem igényli, hogy legyen "élet" abban a városban ahol lakom.


Viszont van hobbija, akár több is, mint nekem is, van sok érdeklődési köre, fejleszti magát, olvas, utazik, túrázik, kézműveskedik stb.


Erre gondoltam, mert a legtöbb mai női annyit csinál, hogy dolgozik>>döglik>>>dolgokat vesz>>>bulikázik.


Húdenagyon izgalmas. Mégis mit fedezzek fel ilyen nulla életű nőkben?

2018. okt. 6. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy milyen nőismerőseid vannak. Vagy csak ezt látod meg belőlük?


"Viszont van hobbija, akár több is, mint nekem is, van sok érdeklődési köre, fejleszti magát, olvas, utazik, túrázik, kézműveskedik stb."


Én pl. ilyen vagyok, kb. ugyanígy töltöm a szabadidőm nagy részét, ahogy a férjem is. Viszont azért szeretünk néha kimozdulni társasággal. Én néha külön is, mert kicsivel több igényem van rá. De van, hogy a férjem megy olyan helyre, ami őt jobban érdekli, a saját külön hobbijához kapcsolódik. Ezzel sincs gondja egyikünkbek sem, nem vagyunk összenőve. Sok ismerős párt tudok hasonló életvitellel.

Te viszont, amilyen magas lóról beszélsz és szelektálva válaszolsz, nem csoda, ha inkább kerülnek.

2018. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Te viszont, amilyen magas lóról beszélsz és szelektálva válaszolsz, nem csoda, ha inkább kerülnek."


Az 5ösnek adott válasz egyben neked is szólt, ugyanis ugyanazt irtátok... :)

Egyébként nagyon érdekelnek az emberek és szeretem megismerni őket, viszont ha nem látok semmi különbséget, az nyilván unalmas lesz egy idő után.

2018. okt. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!