Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Él vajon Magyarországon 200...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él vajon Magyarországon 200 kg körüli vagy ennél is súlyosabb hölgy?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek az ismerősi körében,környezetében ekkora hölgy,kérem írja meg! Rajongok az extrém kövér nőkért.

2018. okt. 8. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha valóban láttál volna már hasonló súlyú embert a hétköznapokban kínlódni egy szimpla cipőbefűzéssel-megkötéssel, vagy akár csak zuhanyozni, feneket törölni, nem trollkodnál ezzel.

Borzalmas életük van.

2018. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vajon nem, mert hipp-hopp szétnyomódna alatta.
2018. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit jelent trollkodni,nekem csak egyszerűen tetszenek a hatalmas méretű nők. Ha ekkora párom lesz,nyilván mindenben segíteni fogom,számíthat rám.
2018. okt. 8. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem el, hogy társkeresőn nem találsz...
2018. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is tetszenek a nagyméretű nők, de ennyire súlyosat még nem láttam.
2018. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezért kértem segítséget,hátha valaki ismer ekkora hölgyet.Tudom nem egyszerű ilyen méretű társat találni,de hátha sikerül.
2018. okt. 8. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj fel a társkeresőre ,ha nincs kint a súly és csak a feje látszik tuti 100 körül van közöttük csemegézz.Sok sikert a társkeresőkön a nők 70% kövér.
2018. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a munkám során egy 136 kilósat ismertem. 4 ápoló kellet hozzá h berakjuk a tolószékbe. Ágyban kellet pelenkázni, etetni, fürdetni.


És e miatt a nő miatt mondott fel az emberek 90%-a. Úgy 3-4 hónap után. Mivel a főnök mimig csak azt mondta h csináljátok meg. Köszi.


UK-ben /USA-bam minden 4-5. ember ilyen. Nekem a belem kifordul tőlük.

2018. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem el,hogy 136 kg volt.Nekem volt ennél jóval kövérebb barátnőm és mindent egyedül csinált.Sétáltunk,úsztunk,pedig ő 185 kg volt./és állati szexi/
2018. okt. 9. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

"Sétáltunk,úsztunk,pedig ő 185 kg volt."


Szerintem te pedig egy unatkozó 10 éves troll vagy.

185 KG az több mint 2 ember normális testsúlya. Teljességek kizárt h egy ilyen ember 3-400 m-nél többet megtudjon tenni a saját lábán összeomlás nélkül.


Dolgoztam obezitológia-n. Jó h azt nem mondod h a nő olimpiai bajnok volt. Unatkozz máshol.

2018. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!