Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon a nők hány %-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a nők hány %-a nem kell a férfiaknak? Látok egy csomó átlagos nőt férfival viszont egy csomó átlagos nőt férfi nélkül, akár 30 évig is, ők mivel kevesebbek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
A belső érzelem, lélek, és érzelmi EQ hiány. Ne feledd az irigység, gonoszság rombol, minden embert belsőleg. Ami mindig kiütközik.
2018. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nincs hogy nem kell a férfiaknak. Azért vannak "egyedül" mert barátság extrákkal vannak valami tahóval.
2018. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kérdés inkább fordítva lenne valid. Én úgy látom, a nők sokkal válogatósabbak.
2018. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Mai napig meglepődöm, amikor külsőre átlagos (se nem szép, de még nem is bányarém) csajok mondják, hogy ők milyen fiatal koruktól szexeltek már, sokat összejártak valakivel, vagy kapcsolatban voltak. Hogyha veszünk egy férfit és egy nőt, akik külsőre kb. egyforma vonzóak, akkor mindig a nő fog könnyebben partnert találni, mert a férfiak kevésbé válogatósak, könnyeben állnak le velük egy szinten, vagy akár tőlük kevésbé vonzóval is, míg a nők szeretnek felfelé ismerkedni, vagyis lehetőleg tőlük vonzóbb férfiak közül válogatni. Az átlagos, szürke kisegér, de még a nem szép vagy túlsúlyos nők nagy részét is jellemzően dugja valaki, miközben az átlagos, szürke kisegér, nem jóképű vagy túlsúlyos férfiak közül sokkal többen magányosak. Ez azért van, mert a nők a top férfiakhoz gravitálnak (nem top 1%, lehet ez top 20 is, a top itt most a nők számára való vonzóságot jelenti), akik nem bánják, ha egynél több nővel lehet minimum szexuális kapcsolatuk. Nagyon gyakori, hogy ezek a top férfiak egyszerre 2-3-4 nőt is tartanak (de már kettő, sőt átlagban kettőnél kevesebb is bőven elég, hogy felboruljon az egyensúly), akik között vannak kevésbé vonzóak, mint amilyen vonzó az a férfi, de ez a férfiakat nem érdekli, mert ők könnyebben ismerkednek lefelé (vonzóságra).


Amikor ismerkedem, meglepődöm, hogy a saját szájukkal elmondott történeteik alapján a ducibb, vagy átlagos arcú nők is milyen könnyen jutnak intimitáshoz a hozzájuk hasonló külsejű férfiakhoz képest és ők ezzel (hogy nőként ez a rész mennyivel könnyebb, mint a férfiaknak) tisztában sincsenek.

2018. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon kevés, kvázi 1%. Ha egy nő egyedül van tartósan, annak többnyire az az oka, hogy megugorhatatlanok az elvárásai. A férfi pedig a kisebb ellenállás felé megy.
2018. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit itt előttem leírtak, abból egy sem igaz rám. Akkor én földönkívülinek számítok ezek szerint.

Persze kérdés, hogy mire kellenek, vagy nem kellenek?

Alkalminak valószínűleg 99,99999999%-uk elkelne, de azért attól ne nevezzük már válogatónak azt, aki erre nem kapható. Mert azért vannak ilyen lányok elvétve.

2018. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6:

Arról is szó volt, hogy a férfiak sokkal könnyebben jönnek össze külsőre kevésbé vonzó nővel, mint amilyen jól ők maguk néznek ki. A nők pedig kevésbé veszik észre a velük egy szinten lévő férfiakat is. Ha létezik mondjuk egy 10-es skála ahol lehet osztályozni az embereket kinézet alapján, ott a nők simán legalább maguknál 1 ponttal jobbat keresnek és nehezen vagy sehogy nem hajlandóak lejjebb adni, a férfiak pedig az mellett hogy nyilván mindenki a szépet keresi, a valóságban sokkal jobban igazodnak a realitásokhoz és jönnek össze mondom saját maguknál akár kevésbé vonzó nővel is.


Az utcán sétálva sokkal gyakrabban látom, hogy "Jé, ennek a férfinek saját magához képest kevésbé vonzó barátnője van.", mint azt, hogy "Jé, ennek a lánynak sokkal kevésbé vonzó barátja van, mint amilyen vonzó ő maga."

2018. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-es, én meg arra utaltam, hogy én láthatatlan vagyok, nem kellek senkinek sem, kivéve egy-egy ízléstelen célzást, hogy mit csinálhatnék az illetővel. Érted? A "kell" sok mindent jelenthet, az összejönni már konkrétabb, na de olyat tőlem senki nem akar/ akart. Se nálam helyesebb, vagy kevésbé helyes férfi.
2018. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe, hogy vagy tényleg nagyon csúnya/kövér vagy, ilyen alja 10-20%-ban lévő, ezt neked kell tudnod magadról.


Ha nem, akkor még az szokott lenni sok nőnél, hogy nem helyezi magát olyan környezetbe, ahol férfiak kezdeményezhetnének nála. Tehát pl a munkahelyén, iskolájában, szociális-baráti körében (ha van neki) nincsenek nagy számban férfiak a közelében, arról nem is beszélve hogy szórakozni sem jár el, vagy még egy plááááne, ha internetes társkeresőre sem hajlandó felmenni. Ez lehet nálad is inkább szerintem. Sokat otthon ülve, lányos iskolába/munkahelyre járva, neten sem ismerkedve max. csak a betörővel tudsz találkozni.

2018. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A szakmámban 80%os a férfitöbbség, és kommunikációval foglalkozom. A sulit már rég kijártam. :) De abban igazad van, hogy abba a 10-20%os aljába tartozom. :)
2018. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!