Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor hogy dönt az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy dönt az ember?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinek tetszem, és a külseje nagyon vonz, de eddig nem akartam nagyon mégsem fogadni a közeledését, mert kedves is, de számomra értelmileg és ambíciókban nem üti meg azt a szintet, amit egy párkapcsolatban szeretnék.

Minden irányból próbálom őt megnyitni, hogy hátha csak zavarban van, vagy még túl idegennek érez, és azért olyan a viselkedése, kommunikációja, gondolatiság, mint egy 18-20 éves srácnak (41 évesen), de nem tudok belőle többet kihozni. Belül többször letettem már róla, de közben meg az a baj, hogy testileg annyira vonz.


Nekem most a saját szabályaim szerint le kellene őt építenem. De mit csinálnak ilyenkor mások?

Helyes, sármos, határozott, vonz, de butuska, és nem érdeklik a nagyvilág dolgai. Nem akar sem karriert, sem fejlődést, csak úgy éldegélni, emiatt pedig - mivel én nem ilyen vagyok - a tisztelettel volnának problémáim, pedig nekem fontos, hogy tudjam a férfit tisztelni.


oh, én szerencsétlen..


2018. okt. 8. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el!
2018. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

"...de nem tudok belőle többet kihozni."


Nálam ez a sztori kulcsmondata(kulcsfélmondata :D). Tombol benned a megváltoztatás iránti vágy, mivel nő vagy. Hiába súgja a józan eszed, hogy felejtős, mégis újra meg újra nekifutsz, hogy megpróbáld az ideálod képére formálni - mivel ehhez az alapanyagot azért már látod benne. Szerintem mindegy is, mit írunk: hiába intünk majd józan észre, téged úgyis hajtani fog a remény, hogy majd érted megváltozik...

2018. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd a fenébe, ne szenvedj vele. F
2018. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg szerencs, hogy engem a butuska ferfiak nem tudnak vonzani, barmilyen jol is neznek ki, igy ismeretlen nekem ez a dilemma 😊


Max. alkalmi kalandnak vallald be, ha az ilyen jatszik nalad.

2018. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a racionális énedre.

Ha ennyire különböztök, nem tudod tisztelni, akkor nem működhetne, mint párkapcsolat, frusztrálna.

Te nem sokat tudnál kihozni belőle, mert nem is akar fejlődni, de ő meg visszahúzna.

Feladnád magad.

2018. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez ennyi. Megerősítést kaptam, hagyom őt, hadd találjon magához való hölgyet.


Köszönöm a válaszaitokat, kedves Felhasználók!

2018. okt. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!