Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melegek! Ez az ember komolytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ez az ember komolytalan lehet? Jól tettem, hogy elbúcsúztam, vagy túl reagáltam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy csávó, aki 200 km-re lakik tőlem, de bejön, jó lenne vele lefeküdni. Ő neki is bejövök én. Én leutaznék hozzá, a távolság sem akadály.


Már nyár elején elkezdtünk dumálni, számot is cseréltünk, beszélgettünk. Aztán egy idő után nem írt, meg nem ért rá, a száma is elveszett.


A múlt héten újra regisztráltam PlanetRomeo-ra, ő pedig rám írt. Megbeszéltük a korábbiakat, majd azt is, hogy ezen a héten leutazok hozzá, ő szabadnapot kér és szexelünk. Számot újra nem cseréltünk, csak romeon dumáltunk.


Ez volt 4 nappal ezelőtt vagyis pénteken, ma kedd van, és semmi előre lépés nem történt az ügyben. 3 napja ráírtam, arra visszaírt egy csumit, majd egyből kilépett, azóta pedig nem lépett be.


Az a megérzésem, hogy offos az egész, az ürge nem gondolta komolyan. Akármilyen sokat is dolgozhat, azért ha tényleg komolyan venne, akkor nem tűnt volna el és írna, hogy mikor és hogyan jó neki, mikorra kért szabit stb.


Én tegnap írtam neki, hogy ilyen aktivitással nem fog semmi összejönni és elköszöntem. Úgy érzem, ennek így nincs értelme.


Ti hogyan látjátok ezt?



2018. okt. 9. 14:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Komolytalan. Kuka.
2018. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg? :(
2018. okt. 9. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de akár meleg vagy, akár nem, mit vársz az ilyen kapcsolattól?

Szórakozik veled!

2018. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez nem egy távkapcsolat, hanem csak egy szexrandi lett VOLNA. :D


Akkor igazam van? Nincs erre magyarázat?

2018. okt. 9. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy csak szex lett volna, de ez is az emberi kapcsolatok egy formája. Szerintem ne várj semmit, erre nincs magyarázat. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled.
2018. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe szórakozott csak ha akart volna vmit szexet kapcsolatot már együtt lennétek. Fiam meleg őt is megszívatták páran,de azóta 10 éve társat talált,igazit.
2018. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meleg.
2018. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azóta sem írt, természetesen. Még várok rá, hátha. :(


Addig is írjatok válaszokat még nyugodtan :)

2018. okt. 9. 20:14
 9/12 A kérdező kommentje:
És természetesen azóta sem írt... nem értem ennek mi értelme, csak ő tudja!
2018. okt. 10. 00:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy a levelezésben kiéli a hajlamait.Miközben olvassa megindul a fantáziája és kiveri magának és amikor már elélvezett megszűnik az érdeklődése.Az ilyenek félnek a személyes találkozásoktól,ha netán mégis megtörténne,rettenetesen nehezen,vagy sehogy sem tudnának feloldódni.
2018. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!