Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez összefügg? Gyereket imádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez összefügg? Gyereket imádó (heteró, de biztosan NEM pedofil) pasi nem talál párt32,29 illetve 45évesen sem?

Figyelt kérdés

Van még pár példa de ezt a kettőt emelném ki.

Apukám unokaöccse aki most kb 45. Tudni kell közel lakunk a busz illetve vonat megállóhoz. Ő középiskolás korában sokat jött hozzánk,még anyum házimunkát végezte addig ő velünk játszott szìvesen még buszra vonatra várt ...(anya tetszett volna neki?).

Mérnök lett saját lakás először kisebb városban majd megyeszékhely majd közép M.o., autó ,sportmotor....pénze is volt. Imádja a testvére gyerekeit is ....neki mégsem nagyon lesz családja.

Másik srácnak volt kb 10 barátnője ebből 1 ami tényleg komoly a többi ilyen muszájból legyen valakije kapcsolat. Utolsó az lehet,hogy normálisnak indúlt,ott volt egy 4éves lánya is a csajnak. Annak dúrva kihasználás,gyerek mint eszköz által végeztetettérzelmi zsarolás lett a vége.(ő kért a pasitól indirekt módon pénzt,anyja kitanította)

Szóval a srác ezt a gyereket magáénak szerette,unoka testvérei gyerekeit is főleg a kedvenc unokahuga lányát (8hónapos)imádja",ki nem esik a kezéből."

Bár ő neki középsúlyos anyagi gondjai vannak. Autója b jogsija ugrott "C"vel dolgozik,32évesen szüleivel él.

+1példa az előző pasi unokahúgának fiú testvére,imádja a keresztlányát,van pénze közútnál gkv+otthon családi tehenészetükben dolgozik(szabad ideje kevés).Neki se nagyon jön össze a pártalálás.



2018. okt. 13. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Akinek nincs kocsija és jogsia sem 32 évesen és szüleivel én, az "középsúlyos anyagi gond"? :O Jesszus... Ezek szerint elég súlyos anyagi gondjaim lehetnek. Szerintem nem függ össze, ki szereti a gyerekeket és kinek van párja. Én is szeretem a gyerekeket, hisz ők a jövő. Nekem 1 darab barátnőm sem volt még (32/F vagyok). Normálisnak mondható mérnőki diplomám és ennek megfelelő állásom, baráti köröm, hobbijaim, stb. vannak. Csak nő nincs az életemben, pedig szeretném már, ha lenne.
2018. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért is vannak súlyos anyagi gondjaid?
2018. okt. 13. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ezt te írtad "Bár ő neki középsúlyos anyagi gondjai vannak. Autója b jogsija ugrott "C"vel dolgozik,32évesen szüleivel él.
2018. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1es válaszoló írta akkor neki súlyos...arra voltam kíváncsi hogy mik azok a bajok
2018. okt. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!