Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még egy fogatlan átlagos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy fogatlan átlagos pasi is könnyebben és előbb talál párt mint egy kövér pasi?

Figyelt kérdés
Ismerek teljesen átlagos csúnya, hiányzó fogú férfit aki boldog párkapcsolatban él, és talált párt magának. Viszont egy kövér férfi tényleg senkinek nem kell
2017. ápr. 30. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

a kövérnek valószínűleg olyan is a mentalitása és a kisugárzása, ne csodálkozz ezen


24F

2017. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha kövér és még fogatlan is?:)
2017. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért kövér és kövér között is van különbség. Az olyan férfi aki macis de amúgy ad magára az még oké, csak az a baj hogy a kövérek úgy általánosságban igénytelenek nők, férfiak egyaránt, nem mosnak hajat, tiszta zsír a képük stb.
2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a fogatlan valószínűleg nem otthon ült, kesergett, várva, hogy a sült galamb az ölébe pottyanjon, hanem tett valamit annak érdekében, hogy találjon barátnőt.
2017. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha hátsó őrlő foga hiányzik azt a kutya sem veszi észre. A kövérek nem kelendőek ezt jobb ha elfogadod vagy teszel érte, hogy ne így legyen.


Amúgy szerinted miért is sikeresek azok a vígjátékok amelyekben kövér emberről szól?

Mert eleve komikusan hat a megjelenésük azért. Bölcsek kövére, Nagyon nagy ő, Randiguru, Norbit, Gagyi mami stb. Ismerős?



Az esetlen duci Bridget Jonest is csak a filmben veszi el a magas jóképű nemzetközi jogász, az életben totál másképp zajlana... :)


Le lehet pontozni, de így van. Van aki el tudja fogadni mert olyan jópofa, magávalragadó személyisége van egyébként a másiknak meg tenyerén hordozza a nőjét, de a többséget zavarja

2017. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig leírom, most is: amikor kövér emberekről beszéltek, kikre gondoltok? Mert nem mindegy, hogy mondjuk 175 centire 85 kilós az illető (nem izomból van az a ~15 kiló), vagy 120.


Mondjuk én az előbbi vagyok, és soha nem volt legminimálisabb sikerem se. Pedig ápolt vagyok meg a többi itt szajkózott sületlenség is megvan bennem az intelligenciáról meg a figyelmességről... Az is érdekes, hogy itt mindig arról van szó, hogy a hiányzó első fog a legnagyobb mértékű igénytelenség, de azért inkább legyen kerítésfogsora valakinek, mint pár kiló plusz. Érthetetlen.

2017. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baj a kövér pasikkal. Én mindig vonzódtam a habtestű férfiakhoz :D Jobb mintha sovány lenne.

Persze én se vagyok nádszál, inkább telt, kerekded

Fogápolás az számomra is fontos. :D Azt könnyebb megcsináltatni mint 30 kg leadni úgy h ne lógjon utánna a bőr.

21L

2017. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, nem mindegy, milyen az a kövér, és milyen lányoknál próbálkozik. Pl. egy szumóbirkózó testalkatú férfi az tényleg nem sok nőnek kell. De egy csak mackósabb srác is simán el tudja azzal szúrni, hogy csak 10/10-es topmodell cicáknál próbálkozik vagy épp várja a sült galambot, és egy szalmaszálat nem tesz azért, hogy kapcsolata legyen.
2017. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!