Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi munkatársam mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi munkatársam mindig bekóstol az irodista lány előtt, aki nagyon tetszik nekem, de én nem vagyok tökös, h tudjak rögtönözni így mindig beégek. Mit tudnék ilyen helyzetben csinálni? 25f (HOSSZÚ LESZ)

Figyelt kérdés

Állandóan kritizál, bekóstol, kötekedik, de csak az előtt a lány előtt csinálja, aki nagyon tetszik nekem. Ők régebbről ismerősök Facebookon, de a lány sose lájkolja a képeit.

Múltkor a lány aki amúgy 24 éves odaadta a telóját, mert az enyémről elfogyott az adatkeret és munkaidőben végig nálam volt a telója. Bármit meg tudtam volna nézni, akár a bikinis képeit is, vagy akármilyen magánéleti képét, de nem tettem.

Kettősséget érzek mert a lánynak párkapcsolata is van és hát szóval csak úgy kiadja egy olyan pasinak a mobilját egész napos használatra, akit max fél éve ismer..

Ja és közben mindig bepróbálkozik nála valaki és nekem panaszkodik, h X Y megint bepróbálkozott nála.

Beszélgettünk például olyanról, h milyen lehet a fővárosban élni. Ő egyből rávágta, h hát őt nagyon taszítja a nyüzsgés, nyugodt életet akar, én meg vázoltam neki, h 1 éven belül szeretnék felköltözni Budapestre. Hát mit ad isten pár hét múlva lelkesen arról beszél nekem, h szívesen kipróbálná, h milyen lehet egy nagyvárosban élni.

Nem igazodok ki rajta. Sok pasi ostromolja, nagyon jól néz ki, művelt, okos, pasija van, de például a zenei stílusomat is teljesen átvette pár hónap alatt. Ja és van közös hobbink is, mindketten nagyon szeretjük a technikai sportokat..

Ne mondjátok, h próbálkozzak be nála. Pasija van meg családja. Két éve vettek új házat, ja és 5 éve vannak együtt..

Én ebbe nem fogok belerondítani.. Vagyis nem akarok.. Megbolondított nem tagadom.. Munkahelyen mindig beszól nekem az a csoportvezető is, akit rühellek, de kulturáltan reagálok rá és nem esek neki, csakhogy mindig beéget előtte, ez is zavar. Szerintetek is felejtsem el a lányt? Eléggé vesztes pozícióban vagyok nagyon úgy tűnik nekem..


2018. okt. 15. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Manapság ez már tök átlagos, az én munkahelyemen is simán elflörtölgetnek a foglalt csajok másokkal.

A munkatársad egy gyökér, aki szintén meg akarja fektetni a csajt, és így próbál rajtad dominálni. Keményebben visszaszólnál 1x-2x lehet visszavenne. Azt nem tudom, hogy mit lehetne mondani neki, mivel te ismered.

Ha a csajt ágyba tudnád vinni, az nem a te hibád lenne.

2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még messze áll a flörttől.

Lehet nincs a mobilján bikinis kép? Nem törvényszerű, hogy botrányos kép legyen benne.

2018. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%

Szerintem ők dugnak és közben téged szopatnak. Simán kinézem belőlük, miközben fingod sincs róluk. Ne feltételezz egy nőről komplikáltabb érzelmeket. Összedumáltak a csávóval, aki genyózik veled és mindkettő szopat gátlástalanul.

Hanyagold mindkettőt. A faszit azért, mert egy ócska gennyláda, a csajt meg azért, mert... ja igen, ő is egy ócska gennyláda.

2018. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Simán kinézem belőlük"

Úgy beszélsz, mintha ismernéd azokat, akikről a kérdés szól.

WTF

2018. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyökér kollégádat azért teszi ezt, mert őt valószínűleg már elutasította.


A kolléganőt illetően pedig, valószínűleg bejössz neki, de nem fogja feladni a kapcsolatát, családját, új házat, amin lehet, hogy hitel van, stb, szóval ha komolyat akarna tőled, akkor valamilyeb formaban (komoly formában) már jelezte volna.

Szimpatikus vagy neki, vonzódik is hozzád, de nem lesz több, eyetleg kaland, de komoly nem.


Másik lehetőség, hogy jól szórakozik azon, hogy te mennyire bele vagy bolondulva, élvezi a helyzetet. Ha annyira akarna valami komolyat, akkor nem igen lenne rendszeres az okyan szituáció, hogy pont előtte a kollégád meg a csoportvezető kóstolgatna, beégetne, mert vagy kettesben beszélgetnétek vagy valamit mondana, de így hogy ÁLLANDÓAN ott van ő, te, meg a kretén kolléga olyan inkább, mintha minden adott lenne a műsorhoz.

Az is elgondolkodtató, hogy hirtelen felveszi a zenei stílusodat, megtetszik neki a nagyvárosi életmód... nem 13 éves tinilany, hanem felnőtt nő, de jól szórakozhat azon, hogy te tiniként az eszedet vesztve bele vagy zúgva.


Szerintem lépj tovább.

2018. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy féltékeny a fiúka és el akar hessegetni.
2018. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért teszi a kollégád, mert így akar dominálni feletted. A nőknek a domináns hím kell. Ha látja a nő, hogy lefagysz, nem tudsz visszavágni, az a másik férfi ázsióját növelheti. Magyarul így akar veled szemben előnyt kovácsolni a nőnél. Ne hagyd magad!
2018. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!