Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik, hogy egy egykori barátom (haver, nem szerelem) hosszú idő elteltével rögtön szexuális kérdésekkel keres, az rossz a részemről? Változnom kéne?

Figyelt kérdés

A fiúval a gimnáziumban barátkoztunk élőben majd messengeren (akkor még az MSN volt a divat) felvett lés elkezdett írni, hogy igazából bejövök neki és nincs e kedvem vele járni. Illetve hogy nincs e kedvem vele kamerázni és egyre intimebb kérdéseket kezdett feltenni. Élőben normális volt, de amint hazaértünk ésbeült a gép elé, csak intim dolgokról bírt beszélni. Eleinte azt hittem meghekkelték a Messengerét de egyszer felhívott és akkor kiderült, hogy tényleg ő az...


Pár évvel ezelőtt felkeresett és 1-2 udvariassági kör után "Mi van Veled" megint bele kezdett, hgy mi az, ami vonz egy férfiban éás milyen kielégítési módok jönnek be nekem, mit várok el a férfitól az ágyban. Leépítettem.


Majd felkeresett tavaly és, bár próbáltam értelmes dolgokról csevegni vele (Mi van a munkában, mi van a családdal), ő hamar letudta ezeket és rögtön elkezdett faggatni, hogy mire vágyom az ágyban... kissé rémisztő volt a stílusa... nagyon erőszakos volt... Amikor megírtam, hogy szeretnék vele értelmes dolgokról beszélni és természetes hogy erről is szoktak és olykor kell beszélni, amit ő szeretne, de azért nem rögtön a kezdetekben, amikor még ki sem derült, hogy olyan ember e aki az esetem és főleg nem úgy hogy 2-3 évente feltánik a láthatáron és kb 2 perc után már ez a témája... illetve hogy rosszul esik, hogy nem tart engem arra méltónak hogy másról is beszélgessünk és, hogy más lányokkal biztos vannak értelmes témái.


Erre annyit írt, hogy ez nind azt jelzi, hogy lén nem tartom őt tiszteletben... Majd letiltott...


Viszont a barűtaim és a családom is azt mondja, hogy a fiúnak van igaza és, hogy a történetben én vagyok a rossz és bevállalósabbnak kéne lennem.


Nektek mi a véleményetek? Normális ha valaki már rögtön ezzel kezd egy beszélgetést és bevállalósabbnak kéne lennem?



2018. okt. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondolom, ahogy te. Nincs ezen mit agyalni.
2018. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert tényleg azt hittem, hoigy velem van a baj és igazából csak bele kéne mennem a játékába, még ha ijesztőnek is tartom - mert már sokan mondták hogy ebben a történetben a fiúnak van igaza
2018. okt. 9. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont a barűtaim és a családom is azt mondja, hogy a fiúnak van igaza és, hogy a történetben én vagyok a rossz és bevállalósabbnak kéne lennem."


Először is: válogasd meg a barátaidat. A családod nem te választod sajnos de azok is idióták ha így gondolják.


Ez a pasi semennyire nem tisztel téged, csak egy pinát lát benned akin ki akarja élni a vágyait. Egy frusztrált kiéhezett kan.


Én a helyedben az első próbálkozás után elküldtem volna a jó édesanyjába, hogy soha többé eszébe ne jusson zaklatni.


Igazad van, legyen tartásod és önbecsülésed, te elsősorban ember vagy nem egy kétlábon járó örömforrás.

2018. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a haverod szimplán le akar fektetni téged. Nem kell foglalkozni vele... Vannak ilyen pár évenként felbukkanó típusok.
2018. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!