Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyire tolerálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire tolerálják azt ha egy férfi minden nap meglátogatná anyukáját?

Figyelt kérdés
Anyukám megérdemli szerintem hogy naponta látogassam hiszen ő az aki legjobban szeret és elfogad. Egy barátnő feleség ugye el hagyhat, ott hagyhat. Ez a logikus így nem?
2018. okt. 19. 08:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltetlenul. Ha azert mesz napi szinten mert segitsegre szorul az egy jo dolog. Viszont csak azert mert o az anyad es nem tudsz nelkule meg lenni,hat ne haragudj meg de nem egeszseges. Egy felnott no vagy ferfi tok mindegy ha elkoltozik otthonrol azert tudjon mar meg lenni anyuci nelkul. Engem ez kvazi zavarna. Lehet velem van a baj nem tudom de szerintem ez nem egeszseges
2018. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavarna,csak ne menjen a kapcsolat rovására. Például az zavaró lenne ,ha anyuci mindig ott lógna rajzunk,akkor csak úgy amikor akar beállit. Amúgy anya csak egy van,addig látogassa amíg el. Nem zavar
2018. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Logikus, hogy egy felnőtt nő ezért úgy ott fog hagyni, mint eb a szharát, és nem fog leállni rivalizálni az anyáddal a figyelmedért.

Úgyhogy becsüld is meg a mamát, mert ő az utolsó nő az életedben.

2018. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. Ezekszerint az az egészséges felfogás ha egy férfi inkább naponta legyen egy olyan nővel aki bármikor elhagyhatja és hanyagoljon egy olyan nőt aki mindig mellette áll bármi is van?

Sose értettem az emberek logikáját hogy az miért egészséges egészségtelen..

2018. okt. 19. 08:28
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

4: Pont ezért!

Az anyád örökké az anyád marad, a szeretete állandó, mondhatni alanyi jogon jár. Nem múlik el akkor se, ha havonta vagy hetente találkoztok.

Egy párkapcsolat nem jár alanyi jogon, és nem elég csak összejönni. Tenni kell érte, hogy működjön, és életben maradjon. Időt és energiát kell beletenni.

Ezért.

2018. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
En nem toleralnam. Azert mindig ne futkosson az anyjahoz. Nekem is jo anyammal a kapcsolatom de letudtam valni es ettol meg jo mqrad minden.
2018. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

A természet rendje, hogy miután felnőttél, leválsz a szüleidről és külön életet folytatsz. A barátnő/feleség már a külön élet, a saját család része, az a természetes, ha idővel ők lesznek a fontosabbak. Szép dolog az, ha szereted az anyukád és hálás vagy neki, de meg kell tanulni felnőni, és a saját életed és jövőd a központba tenni. Ez a normális, ez a logikus. Ha az összes napod, az összes estéd az anyukádnál töltöd, akkor nem lesz olyan felnőtt nő, aki megmarad melletted, mert érezni fogják, hogy nem az új családod lesz a fontos, akkor sem, amikor feleség és gyerek van már, hanem még mindig a múltbéli dolgokhoz ragaszkodsz, az anyukád pesztrálod ahelyett, hogy a jövővel foglalkozz, ami még alakítható.


Jól mondták, anyukád ugyanannyira fog szeretni akkor is, ha havonta látogatod (de mondjuk hetente is elég, mi pl vasárnaponta ott ebédelünk anyósomnál), de így meg sem adod az esélyt arra, hogy legyen nő, aki megközelítőleg is szerethessen annyira, mint ő. És természetesen arról már ne is beszéljünk, hogy anyukád szeretete messze nem olyan, mint amit egy veled egykorú, párodként állt nő adhat. Szeretet mindkettő, de a természete jelentősen más típusú.

2018. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Engem nem zavarna. Sőt, kifejezetten szimpatikus számomra az, hogy valaki képes az édesanyját ennyire szeretni, ennek sajnos szinte csak az ellenkezőjét látom.
2018. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Ezt fizikailag úgy kell elképzelni, hogy te munka után (ha egyáltalán dolgozol) rögtön indulsz haza anyukádhoz, és onnan vissza a saját otthonodba?


Elég időigényesnek hangzik, barátnő nélkül is. Nekem sport, barátok, hobbi, házi munka, ügyintézés, bevásárlás, és egyéb teendők mellett ku..rvara terhes lenne folyton hazarohangálni. Pedig én is szeretem anyukám, és látogatom rendszeresen. De azért van egy egészséges határ, és azt te már túllépted.

2018. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Ezt olvastam egy pszichológus tollából, és lehet benne valami:

" szülőként nyilván jólesik, ha a gyerekünk odafigyel ránk, munka után mindennap beugrik egy kávéra, naponta többször felhív, de azzal tisztában kell lennünk, hogy ezzel a saját párkapcsolatát rombolja. Mert tulajdonképpen velünk éli az érzelmi életét, hiszen ha nekünk már elmesélte az aznapi örömét, bánatát, kevés a valószínűsége, hogy otthon újra ugyanolyan részletesen és érzelmi átéléssel teszi ezt a párjának is, aminek eredménye, hogy intimitásuk szintje lecsökken. "

2018. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!