Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Luzer vagyok a csajozásba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luzer vagyok a csajozásba! Hogy a legkönnyebb bele törödni hogy nem kellek senkinek? Évek óta semmi sikerem.30f

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mégis hol próbálkozol és hogyan?
2018. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
30 évesen hetente lehet elkapni jobbnál jobb 18-25ös csajokat. Szerintem kicsit stratégiát kéne váltanod...
2018. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mentén szoktam próbálkozni feleslegesen.Személyesen bátorságom sincs.
2018. okt. 19. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor keress fel egy pszichológust és kezdjetek el dolgozni az önbizalmodon, önbecsüléseden. A problémád más nem fogja helyetted megoldani. Kézbe kell venned az irányítást a saját életed felett.


29N

2018. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

A pszichológus nem ér kalap szart se. Megkapod hogy hülye vagy, és elszórsz erre egy valagnyi pénzt. Fú de megéri...!


A legegyszerűbb, ha belátod, hogy a párkapcsolatok fölöslegesek, deficitesek és kártékonyak. Rengeteg időt és energiát kell beléjük ölnöd, és sohasem térülnek meg. Ha mindezeket az erőforrásokat valami hasznosra fordítanád, amiből profitálhatsz is, sokkal előrébb lennél, és nem érdekelnének a nők.

2018. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%

#2


persze, a mesékben biztosan

eleve ott hibádzik már amit írtál, hogy egy 18 évesnek totálisan más világfelfogása van, mint egy 25 évesnek, és te úgy mosod össze a kettőt, mintha valójában ugyanaz lenne, csak az egyik halmaz fiatalabb

2019. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Akkor ezek szerint egy mesében élek. :D Szerintem nem kell más stratégia egy gimis vagy egyetemista (vagy valami korahuszonéves sodródó) lánnyal való kavaráshoz. 30 évesen a korosztály bőven range-ben van. Inkább egyénfüggő, vannak értelmesebb, eszesebb és jobb fej 16-20 éves lányok, mint 25 éves sokdiplomásak. Szerintem kor alapján nem egészséges dobozokba rakosgatni senkit, pesze az életszakasz más, de az meg kit érdekel.
2019. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Girlll3 ***** válasza:
7-es az életszakasz a célokat is meghatározza, de persze teljesen igazad van....
2019. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolj bele abba, mennyit nyersz azzal, hogy nem vagy párkapcsolatban!

teljesen szabad vagy, azzal kufircolsz akivel akarsz, a pénzed és az időd a tiéd, arra fordítod, amire jólesik, nincs állandó megfelelési kényszer, nem kell alkalmazkodnod senkihez se, és nem kell családot & gyerekeket se eltartanod

fényévekkel jobban jársz egyedül - egy stabil, nyugodt, boldog életed lehet


lehet engem is lepontozni a társfüggő kreténeknek, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2021. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!