Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a legkönnyebb ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, fiatal lány vagyok. Nem járok szórakozóhelyekre max nagyon ritkán. Tehát ez a fajta ismerkedés nem megy, ahogy az se, hogy random leszólítsak bárkit is az utcán.

Itt is nagyon nehéz. Valami tippek? Tanácsok?



2018. ápr. 27. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyen hobbid, sportolj. Nekem két hobbim van, meg három fajta sportot űzök, MINDIG megismerek új embereket.
2018. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nőknél és férfiaknál is, ha szép vagy akkor bárhol, ha nem akkor is bárhol csak jóval nehezebben és nyögvenyelősebben.

Férfiaknak még érdemes mutatni valami egyéb dolgot is egy vonzó arcon kívül mert az egyedül nem elég.

Korod mennyi?

2018. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne küldj el mindenkit a csába' és vedd észre, ha valaki közeledik. Csajként nem arról van szó, hogy nem tudsz ismerkedni, hanem arról, hogy nem is akarsz.
2018. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam oda címkéket. Na már most.. "leszbikus". Én a lányok felé próbálok ismerkedni. És így egy kicsit nehezebb:D
2018. ápr. 27. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Sosem nézem a címkéket :D Lépj be egy tumblr csoportba és írd ki, hogy lányokkal ismerkednél.
2018. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy bent vagyok olyan csoportban #tumblrgirl

És LGBTQ+ csoportban is. De még így is nehéz:D

2018. ápr. 27. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Ott miért nehéz? :D Sima csoportban vagyok csak, mert van tumblr-öm, de még ott is látom, hogy lányok ismerkednek.
2018. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam visszahúzódó vagyok. Így nem is annyira irogatok rá másokra. Még ha mégis... Van hogy ott hagynak pár hét után. Lehet én vagyok a rossz, de hogy mindig ez van.. ez már fura.
2018. ápr. 27. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg az a helyzet, hogy nem is akarsz ismerkedni. Kb. mintha azt mondanád, hogy megakarod nyerni a lottót, de el sem mész, mert félénk vagy. Néha meg megjelölsz 1-1 számot, de mind az ötöt nem, mert az már nehéz.
2018. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ebben lehet van valami..

Viszont tényleg próbálkozok, de túl hamar leráznak.

2018. ápr. 27. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!