Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen személyiséggel egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen személyiséggel egy nőt sem fogok tudni megismerni, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes és zárkózott személyiségem van :/

Próbálnék rajta változtatni de nem egyszerű.

Nincsenek barátaim, és barátnőm sem volt még, remélem lesz majd valamikor, bár ki tudja :(

El sem tudom képzelni hogy élőben hol tudnék megismerni egy nőt.

Nem sok lánnyal beszélgettem életemben, lány tesóm kivételével.

Neten próbálkozom de lehetetlennek érzem hogy találok valakit.

A kinézetem nem borzalmas, de nem is vagyok jóképű.


2018. okt. 19. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy nagy csajmágus azt mondta egyszer, mindegy, hogy mit és miről, csak pofázz a nőknek.
2018. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%

A csendes, zárkózott embereket alapból ki vannak csukva a nőknél. Változtatni próbálhatsz, de annak erőlködésszaga lesz, amivel csak még negatívabb, még ellenszenvesebb hatást érsz el.

Kerüld a nőket! Én is azt teszem.

2018. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én szeretnék barátnőt. Nem egyedül szeretnék lenni egész életemben. És hogy lesz akkor gyerekem? :(
2018. okt. 19. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem személyiség kérdése nálad, hanem egyszerűen nem alakultak ki alapvető szociális készségeid. Őszintén válaszolj, kérdező, mennyire találod érdekesnek az emberi kapcsolatok világát? Nem feltétlenül azt, amit közvetlenül magad körül látsz, hanem úgy általában.
2018. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Ezek alapján? van remény bemész egy klinikába spermád donort adhatsz ,talán téged választanak :)és vannak bérelt nők akikbe berakják a spermád megtermékenyíted ,és szül neked egy gyereket. ezeket béranyáknak hívják amúgy :)már lesz is babád

Béranyát ajánlóm :)

2018. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Béranya a legjobb döntés :)
2018. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

A not is hallgasd meg. Ne beszelj tobbet,mint a no. Ismerek vkit,aki barmilyen temarol rengeteget beszel. Mar idegesito es faraszto. En szohoz se jutok.

Mostmar inkabb halgatag fiu kellene nekem.

N

2018. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha elég jóképű lennél, a nők maguk kezdeményeznének nálad. Ilyenkor elnézik, ha introvertált vagy.

Egyébként meg a 2. hozzászólónak van igaza: addig örülj, amíg egyedül vagy. Rengeteg elvált vagy rossz házas a fél karját odaadná, ha cserélhetne veled.

2018. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Így nehéz lesz, mert alapvetően nem gyenge a kommunikaciós és szociális készségeid.

Igyekezz tartalmas kapvsolatokat kialakítani férfiakkal és nőkkel első körben.

2018. okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ideje kibujni a csigahazbol es a ferfiak fele is nyitni. A baratsaghoz es a szerelemhez sok hasonlo keszseg kell, es gyakran a barataid segitsegevel kerulsz olyan helyzetbe, ahol megismerkedhetsz egy szimpatikus lannyal. Muszaj lesz az emberek fel nyitnod, ez nem egy valaszthato opcio. Nagyon sokszor lattam azt, hogy akinek a baratkozas nem megy az hiaba var a nagy szerelemre.
2018. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!